Aantal bezoekers online 407
De Zwarte Arend  3, 1606dpvenhuizen

De Zwarte Arend 3

1606dpvenhuizen

108 m2 / 177 m2
Vraagprijs € 399.500,-
In Huis Makelaardij B.V.

***De prijs betreft een bieden vanaf prijs***

Levensloopbestendig wonen met een fraai uitzicht over de landerijen en toch nabij de voorzieningen. Dat kan in deze fijne woning aan De Zwarte Arend. De woning is gebouwd in 2007 en gelegen in de geliefde woonwijk Suyder Coghe. Naast de ruime woonkamer met toegang tot het balkon, is deze woning voorzien van een moderne keuken, drie slaapkamers, een volledig betegelde badkamer en een onderhoudsvriendelijke voortuin op het westen. Het perceel is 177 m2 groot en parkeren kan op eigen grond. Kortom een unieke kans op een prachtige stek!

Wilt u meer weten over deze woning? Tijdens een bezichtiging vertellen wij u graag meer. Bel of mail ons voor een afspraak.

Entree, hal met meterkast, toiletruimte met hangend closet en fonteintje, trapopgang, toegang naar de woonkamer, eerste slaapkamer, badkamer, technische ruimte en de berging. De woonkamer is heerlijk ruim en heeft een deur naar het balkon op het oosten. Hier kunt u in de ochtend al genieten van de opkomende zon en met hele warme dagen zit u hier overdag lekker in de schaduw. Aan de voorzijde is de moderne keuken gesitueerd. Deze is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en combimagnetron. Via de openslaande tuindeuren bereikt u de voortuin waar u vanaf de middag heerlijk in de zon kunt zitten. Vanuit de hal komt u in de grote slaapkamer. Deze ruimte is groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een grote inbouwkast. Zowel vanuit de slaapkamer als vanuit de hal is de badkamer bereikbaar. Deze is volledig betegeld en voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel. De technische ruimte is voorzien van de cv-ketel, de mechanische ventilatie met warmte terugwin unit en biedt ruimte voor een wasmachine-/drogeropstelling. De berging is van binnenuit en buitenom toegankelijk. Hier kunt u met gemak meerdere fietsen stallen.

Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop en twee slaapkamers van goed formaat. Ideaal als logeerkamer, werk-/hobbykamer of een slaapkamer voor thuiswonende kinderen.

Buiten
De voortuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt ruimte aan een parkeerplaats en een terras voor in de middag- en avonduren. Het terras is voorzien van een elektrisch te bedienen zonwering. Aan de achterzijde van de woning is een balkon gelegen. Hier kunt u vanaf zonsopkomst al heerlijk genieten van de vergezichten over de landerijen.

Omgeving en voorzieningen
De woning ligt op enkele minuten lopen van de supermarkt, drogisterij, het dorpshuis, gezondheidscentrum, horeca, evenals de basisschool en café De Roode Leeuw. De voetbalvelden, sportschool, binnen- en buitentennisbanen en buitenzwembad ‘Hemmerven’ liggen op fietsafstand.

Werk, studie of familie verderop?
De doorgaande wegen naar Hoorn en Enkhuizen liggen op enkele minuten rijden met de auto. Vanaf de N307 is de ring A10 Amsterdam maar een half uurtje rijden. De bushalte op het Twijver is een paar minuten lopen. De bus gaat onder andere naar NS-station Hoogkarspel.

108 m2
177 m2
2147483647
403 m3