Aantal bezoekers online 34
Willem Wilminkstraat  37, 2652gpberkelenrodenrijs

Willem Wilminkstraat 37

2652gpberkelenrodenrijs

157 m2 / 270 m2
Vraagprijs € 800.000,-
Woongeluk Makelaardij

BIEDEN VANAF € 800.000,-- k.k. Dit huis straalt echt Woongeluk uit! Als u op zoek bent naar een prachtige woning gelegen aan één van de mooiste lanen van de Gouden Griffelbuurt zou dit zomaar voor u de volgende woning kunnen zijn. Laten we beginnen met een aantal bijzonderheden:

1.Heerlijke uitgebouwde woonkamer met bijzondere houtkachel /open haard
2.Woonoppervlakte van bijna 160 m2
3.Gelegen aan het water
4.Keuken en badkamer zijn top
5.3 slaapkamers
6.Grote werk/kantoorruimte, met mogelijkheid voor extra slaapkamer(s)
7.Garage en parkeren op eigen terrein (2 auto’s)
8.Schilderwerk buiten 2020
9.Oplevering 4e kwartaal 2022

Kortom, een riante, zó te betrekken, 2 onder 1 kap woning met fantastische ligging in de populaire woonwijk ‘de Gouden Griffelbuurt’.

Entree woning; hal met meterkast; toiletruimte met hangend closet en fonteintje; trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de riante living. Bij binnenkomst vallen direct de prachtige raampartijen op, heerlijk al dat licht. Op de vloer een verlijmde eiken vloer en de wanden en het plafond zijn strak gestuukt. De sfeervolle houtkachel maakt het geheel af. Aan de achterzijde is de open keuken met schiereiland gesitueerd. Het ontbreekt u hier aan helemaal niets, aan alles is gedacht. Een Boretti 5 pits-gasfornuis met teppan yaki bakplaat en 2 ovens, combimagnetron, losse Amerikaanse koelkast met vriezer en een inbouwvaatwasser. Het geheel is afgewerkt met een composietblad.

Op deze verdieping 3 slaapkamers, de badkamer, het separate toilet en een opbergruimte met aparte wasmachineaansluiting. De sfeervolle en ruime slaapkamer aan de voorzijde is over de gehele breedte van de woning. En dan zijn er ook nog 2 slaapkamers aan de achterzijde. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine, dubbele wastafel, grote spiegel met verlichting en een heuse designradiator. Tot slot het separate toilet met fonteintje. Alle wanden op deze verdieping zijn strak gestuukt.

Van oorsprong is deze verdieping helemaal open. Nu is er een ruime werkkamer/kantoor gerealiseerd, zonder heel veel moeite zou er ook nog een 4e of 5e slaapkamer gemaakt kunnen worden. De werkkamer is voorzien van een dakkapel en een dakraam. Daarnaast is er veel bergruimte, via de toegankelijk gemaakte knieschotten. Dan is er ook nog een aparte wasruimte met opstelling van de cv-combiketel (Intergas 2013).

Achtertuin:

De achtertuin is zowel vanuit de woning als de oprit te bereiken. De goed onderhouden tuin is gelegen op het zuiden. Er zijn meerdere terrassen en een vlonder aan het water. Aan de achtergevel hangt een automatische zonwering.

Over de buurt:

Het uitgangspunt van de Gouden Griffelbuurt is de combinatie van dorpse charme en stedelijk comfort. De Gouden Griffelbuurt is een wijk waar uw kinderen voldoende plekken hebben om te spelen. De voor de wijk karakteristieke polderwegen met hun sloten en bomenrijen moeten vooral ruimte bieden voor fietsen en spelen. Naast het dorpse groen heeft u alle nodige voorzieningen, zoals scholen en winkels in het Gouden Hart binnen handbereik. De steden Rotterdam, Den Haag en Zoetermeer liggen praktisch op steenworp afstand door de Randstadrail. De Gouden Griffelbuurt combineert het beste van stad en land.

43
157 m2
270 m2
2147483647
553 m3