Aantal bezoekers online 8
Aartseveen  85, 3755vbeemnes

Aartseveen 85

3755vbeemnes

116 m2 / 147 m2
Vraagprijs € 425.000,-
Voorbach Makelaardij

NIEUW BIJ VOORBACH MAKELAARDIJ: Droom je ervan om in Eemnes te wonen? In dit prachtige dorp, mooi gelegen tussen Het Gooi en Amersfoort, staat deze ruime woning met een zonnige tuin op het westen. Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, waardoor je alle ruimte hebt. Naar eigen smaak kun je de woning moderniseren dus gebruik je wooninspiratie van Instagram om hier jouw droomwoning te realiseren! De basisschool aan de overzijde is verhuisd naar het Schoolpad en verder zijn het dorpshart, de sportvelden, de supermarkt en de bushalte vlakbij. Loop naar de Laarderweg voor de boodschappen, verse bloemen, warme croissants of stap op de fiets naar het mooie Laren. Eemnes heeft een gunstige ligging ten opzichte van de A1 naar Amsterdam/Amersfoort en de A27 naar Almere/Utrecht.

Op de begane grond zijn de ruime hal met toiletruimte, de woonkamer en de keuken. De keuken heeft een eenvoudige wandopstelling en op de hele begane grond ligt een marmeren vloer. Door de grote ramen valt veel licht naar binnen en via de keuken stap je de achtertuin in. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de badkamer, waar je onder andere een ligbad en een tweede toilet ziet. Een vaste trap geeft toegang tot de grote zolderkamer op de tweede verdieping, met een groot dakraam aan de achterzijde. De achtertuin ligt op het zonnige westen en heeft een stenen berging voor de fiets.
Ben je op zoek naar een woning in Eemnes met veel lichtinval, ruimte en potentie? Dan is dit de perfecte woning voor jou! Neem snel contact op met Voorbach makelaardij en wie weet woon jij straks in deze fantastische woning.

De aanbevelingen van Voorbach Makelaardij:
• Woonoppervlak ca. 116m²
• Dé kans om naar eigen smaak te moderniseren
• Volop ruimte dankzij de vaste trap naar de tweede verdieping
• Zonnige tuin (met achterom) op het westen
• Mooie ligging in een rustige straat
• Gunstige ligging ten opzichte van de A1 (Amsterdam/Amersfoort) en de A27 (Almere/Utrecht)

116 m2
147 m2
1986
393 m3