Aantal bezoekers online 34
Oranjestraat  15,7451CA Holten

Oranjestraat 15

7451CA Holten

102 m2 / 330 m2
Vraagprijs € 269.000,-
Bulsink Makelaars B.V.

Ben jij op zoek naar een woning die geheel naar je eigen wensen kan worden gemoderniseerd? En gelegen is nabij alle voorzieningen die het dorp Holten heeft te bieden,
dan is deze twee onder één kap woning met garage wellicht iets voor jou.
Het geheel is gebouwd aan het eind van de jaren 50 en staat op een ruime kavel van 330m2 met tuinligging op het zuidwesten.

Entree, hal met trapopgang naar de 1e verdieping, kelder, toiletruimte met toilet en fonteintje, meterkast, ruime bijkeuken met spoelbak, opstelplaats van de cv-installatie en doorgang naar de aangelegen garage. Via de bijkeuken is ook de achtertuin bereikbaar.
Openkeuken met eenvoudig keukenblok voorzien van oven, 4 pits gaskookplaat en afzuigkap. De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft doormiddel van de grote raampartij een mooie licht inval.

1e verdieping:
Overloop met aanliggend 4 slaapkamers waarvan 3 voorzien van een vaste kast en één van een balkon met uitzicht op de achter gelegen tuin, doucheruimte met wastafel.

2e verdieping:
Bereikbaar via een vlizotrap op de overloop.

Woonoppervlakte 102m2;
Overige inpandige ruimte 31.6m2;
Inhoud 469m3;
Cv-installatie Nefit combi bouwjaar 2018
Het geheel ligt op loopafstand van het natuurgebied de Holterberg met al z’n vergezichten en de prachtige Zuurberg.

Bent u mogelijk geïnteresseerd? Dan verdient deze woning absoluut een bezichtiging! U kunt hiervoor een afspraak maken met Bulsink makelaars. Heeft u verder nog vragen over bijvoorbeeld uw eigen woning of uw financiering? Neem ook hiervoor contact met ons op, wij helpen u graag!

Alle gegevens zijn door ons met zorg samengesteld. Ten aanzien van de juistheid ervan, kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden.

102 m2
330 m2
31
1959
469 m3