Aantal bezoekers online 1712
Reina Prinsen Geerligspad  13,2331GV Leiden

Reina Prinsen Geerligspad 13

2331GV Leiden

67 m2 /
Vraagprijs € 330.000,-
RE/MAX Makelaarsgilde Leiden

VOOR DEZE WONING KUNT U UW AFSPRAAK OOK GEMAKKELIJK ZELF INPLANNEN BIJ DE WONINGPRESENTATIE OP MAKELAARS-IN-LEIDEN.NL

Zeer centraal gelegen instap klaar drie kamer-appartement op de eerste etage van een kleinschalig en goed onderhouden complex. De woning ligt tegenover winkelcentrum de Stevensbloem en het Stevenpark. Daarnaast is er een bushalte op steenworpafstand en NS-station de Vink op 8 minuten lopen. Op de fiets bent u in enkele minuten in het centrum van Leiden of recreëert u heerlijk aan het Valkenburgse Meer. Tot slot rijdt u met de auto in een luttele 4 minuten naar de A44 richting Amsterdam of Den Haag, Rotterdam.

Het appartement is in 2016 door de huidige eigenaar compleet en smaakvol gerenoveerd. En kan dan ook zonder al te veel werk worden betrokken. Bij de woning krijgt u een ruime berging.

Via de overdekte entree met bellentableau en brievenbussen bereikt u op de eerste etage de woning. De hal geeft toegang tot alle vertrekken in de woning. De ruime en lichte doorzonwoonkamer aan de achterzijde met een moderne openkeuken aan de achterzijde welke toegang geeft tot het balkon op het zonnige Zuidwesten. Twee riante, gelijkwaardige slaapkamers bevinden zich aan voor- en achterzijde van het appartement en in het midden een moderne badkamer en separaat toilet.

De gehele woning is voorzien van een nette laminaatvloer en glad gestuukte wanden.

Op de begane grond, buiten, bereikt u de ruime berging.

-Woonoppervlak 67 m2
-Bouwjaar 1986
-Kleinschalige actieve VvE (bijdrage €85,- per maand)
-Eigen berging 7,5m2
-Gerenoveerd in 2016
-Verwarming en warmwater dmv stadsverwarming
-Energielabel C
-Gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond
•Eeuwigdurend
•Afgekocht tot 10-02-2061
•Eerstvolgende herziening 10-02-2061
•Huidige kosten €48,20 ex BTW (administratiekosten)
•Koopsom volle eigendom 2021 €9.663,68
-Bij woningen ouder dan 1994 nemen wij standaard een asbest en ouderdomsclausule op
-Oplevering in overleg

67 m2
12
198612
198 m3