Aantal bezoekers online 10
Rijnstraat  17-1,1078PV Amsterdam

Rijnstraat 17-1

1078PV Amsterdam

78 m2 /
Vraagprijs € 525.000,-
RE/MAX PRO

***U Kunt op onze eigen website direct online in onze agenda een afspraak inplannen***
***You can schedule an appointment directly online on our own website***

***ENGLISH BELOW***

Wonen in een stijlvol en ruimtelijk appartement met een riant dakterras in één van de populairste wijken van Amsterdam? Dit is uw kans! Dit driekamerappartement in de gezellige Rijnstraat beschikt over twee slaapkamers, een comfortabele badkamer met ligbad, een riante woonkamer, een prachtige eetkamer met open keuken en een fantastisch dakterras. De plafondhoge raampartijen en stijlvolle afwerking maken het woongenot compleet.

Dit heerlijke appartement ligt aan de rand van de gewilde Rivierenbuurt, op loopafstand van de Amstel. De Rijnstraat kenmerkt zich door een gevarieerd winkelaanbod met mooie boetiekjes, diverse delicatessenzaakjes en verschillende supermarkten. Daarnaast is de straat, evenals de rest van de wijk, voorzien van een groot aanbod aan horeca met gezellige koffietentjes, leuke cafés, mooie restaurants en goede traiteurs. Steekt u het om de hoek gelegen Amstelkanaal over, dan bevindt u zich in de populaire Pijp. Of fiets op een zonnige dag naar het Martin Luther King Park en het Amstelpark voor een heerlijke dag in de buitenlucht. Met verschillende nabijgelegen tram- en bushaltes en uitvalswegen naar de A2 en A10 is de woning bovendien uitstekend bereikbaar. Tot slot bevinden zich in de omgeving verschillende scholen en kinderopvangen én een leuke speeltuin. Ook voor een jong gezin is de Rijnstraat dus een echte toplocatie.

INDELING
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van riante raampartijen, waardoor u hier geniet van veel natuurlijk lichtinval. In combinatie met de hoge plafonds geeft dit de woonkamer, evenals de rest van de woning, een ruimtelijk gevoel. De woonkamer is van een royaal formaat en biedt ruimte aan een comfortabele zithoek en bijvoorbeeld een fijne werkplek.

Via stijlvolle en suite schuifdeuren is de woonkamer verbonden met de eetkamer. Hier vindt u bovendien de open keuken. De eetkamer beschikt over plafondhoge raampartijen en openslaande deuren naar het dakterras. Bovendien is de ruimte voorzien van een inbouwkast, waarin u bijvoorbeeld uw mooie servies en tafelaccessoires kunt opbergen. De keuken is mooi compact en van alle gemakken voorzien met een oven, fornuis met afzuigkap, gootsteen, koelkast en vriezer.

De twee slaapkamers hebben allebei dezelfde ruimtelijke en toch sfeervolle uitstraling die de rest van het appartement ook heeft. Denk daarbij aan prachtige raampartijen, stijlvolle architraven, klassieke deuren en een uitstekend onderhouden vloer met visgraatmotief.

De badkamer is volledig betegeld en beschikt over een wastafel, handdoekradiator, comfortabele douche en heerlijk ligbad. Het toilet is separaat van de badkamer.

DAKTERRAS
Het appartement beschikt aan de achterzijde over een fantastisch dakterras van 12 m2 boven op de uitbouw van de onderburen. Een heerlijke plek om in alle rust te genieten van het buitenleven met een kopje koffie in een loungehoek. Of geniet hier van gezellige etentjes aan een riante eettafel. Met dit dakterras kunt u alle kanten op.

BIJZONDERHEDEN VAN DEZE WONING
•Op de rand van de gewilde Rivierenbuurt en de populaire Pijp
•Heerlijk riant balkon boven de uitbouw van de onderburen
•Sfeervolle uitstraling dankzij stijlvolle architraven en klassieke en suite schuifdeuren
•Veel natuurlijk lichtinval dankzij plafondhoge raampartijen
•Bruisende straat met gezellige horeca en gevarieerd winkelaanbod
•Zeer gewilde locatie in Rivierenbuurt
•Driekamerappartement
•Stijlvolle afwerking
•Plafondhoge raampartijen
•Badkamer met ligbad
•Woonoppervlakte: 78 m2
•Dakterras: 12 m2
•Bouwjaar: 1922

ERFPACHT
Erfpacht bedraagt jaarlijks 591,64 tot 2046 daarna zal de erfpacht € 1.017,90 per jaar + inflatie bedragen. Algemene Bepaling voor eeuwigdurende erfpacht 2016 zijn van toepassing.

***ENGLISH***

Would you like to live in a stylish and spacious flat with a large roof terrace in one of the most popular areas of Amsterdam? This is your chance! This three-room flat in the cosy Rijnstraat has two bedrooms, a comfortable bathroom with bath, a spacious living room, a beautiful dining room with open kitchen and a fantastic roof terrace. The ceiling-high windows and stylish finishing make the living pleasure complete.

This lovely flat is located on the edge of the popular Rivierenbuurt, within walking distance of the Amstel River. The Rijnstraat is characterised by a varied range of shops with beautiful boutiques, various delicatessens and several supermarkets. In addition, the street, like the rest of the neighbourhood, has a wide range of catering establishments with cosy coffee shops, nice cafes, fine restaurants and good caterers. Cross the Amstel canal around the corner and you will find yourself in the popular Pijp area. Or, on a sunny day, cycle to Martin Luther King Park and Amstelpark for a lovely day in the open air. With several nearby tram and bus stops and roads leading to the A2 and A10, the house is also easily accessible. Finally, there are several schools and kindergartens in the area and a nice playground. For a young family the Rijnstraat is a real top location.

LAYOUT
The living room is located at the front of the house and has large windows, so you can enjoy a lot of natural light. In combination with the high ceilings this gives the living room, like the rest of the house, a spacious feeling. The living room is of a generous size and offers space for a comfortable seating area and, for example, a fine workplace.

Through stylish en suite sliding doors, the living room is connected to the dining room. Here you will also find the open kitchen. The dining room has ceiling-high windows and French doors to the roof terrace. Furthermore, the room has a built-in cupboard, in which you can store your beautiful tableware and table accessories, for example. The kitchen is nicely compact and fully equipped with an oven, cooker with extractor hood, sink, fridge and freezer.

The two bedrooms both have the same spacious yet cozy atmosphere that the rest of the flat has. Think of beautiful windows, stylish architraves, classic doors and a well-maintained floor with herringbone pattern.

The bathroom is fully tiled and has a sink, towel radiator, comfortable shower and bathtub. The toilet is separate from the bathroom.

ROOF TERRACE
The flat has a fantastic roof terrace of 12 m2 on top of the extension of the neighbours below. A wonderful place to quietly enjoy the outdoors with a cup of coffee in a lounge area. Or enjoy cozy dinners at a spacious dining table. With this roof terrace you can go either way.

PARTICULARS OF THIS HOUSE
•On the edge of the popular Rivierenbuurt and Pijp area
•Lovely spacious balcony above the extension of the neighbours below
•Atmospheric appearance thanks to stylish architraves and classic en suite sliding doors
•Lots of natural light thanks to ceiling-high windows
•Lively street with nice restaurants and varied shops
•Very popular location in Rivierenbuurt
•Three room apartment
•Stylish finishing
•Ceiling-high windows
•Bathroom with bath
•Living area: 78 m2
•Roof terrace: 12 m2
•Year built: 1922

LEASEHOLD
Annual ground lease amount is € 591.64 until 2046, after which it will be € 1,017.90 per year + inflation. General Provisions for perpetual ground lease 2016 apply.

78 m2
12
192212
254 m3