Aantal bezoekers online 11
Karveel  6 14,8231AH Lelystad

Karveel 6 14

8231AH Lelystad

119 m2 / 178 m2
Vraagprijs € 300.000,-
Carpe Diem Makelaardij

Let op! Deze vraagprijs betreft een "Bieden vanaf prijs"

Eindeloos genieten van ruimte, een super locatie en rust, in deze eindwoning aan het Karveel 06 14 in Lelystad gaat dat je zeker lukken. De woning is gelegen in de zéér gewilde- en kindvriendelijke woonwijk "Het Karveel'. De woning ligt in de nabije omgeving van een grootschalig bosgebied, het ‘Zuigerplasbos’, buurtwinkelcentrum en diverse (basis)scholen. Leuk weetje over de woning; deze beschikt over maar liefst 4(!) slaapkamers.

Vind jij dat ook het einde? Dan zien we je heel graag snel bij een bezichtiging in deze heerlijke eindwoning. Kun je je nieuwsgierigheid niet zo lang bedwingen? Kijk dan eerst nog even de woningvideo die hier is opgenomen.

Je kunt je auto lekker voor de deur parkeren onder de carport en vervolgens loop je door de voordeur naar binnen. Via de hal bereik je de woonkamer, het toilet (2020), de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De sfeervolle woonkamer met uitzicht op de achtertuin is lekker licht en beschikt over een prachtige houten vloer. Via de kunststof schuifpui kom je in de heerlijke achtertuin die op het westen gelegen is. De open keuken is aan de voorzijde geplaatst en uitgevoerd in een praktische U-opstelling met veel werkruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, oven, magnetron, koelkast en afzuigkap.

Op de eerste verdieping verleent de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers zijn ieder van goed formaat, lekker licht en afgewerkt met een mooie laminaatvloer.
De badkamer is ruim en voorzien van twee wastafels, een douchecabine en een toilet. De wasmachine staat nu in een nis in de badkamer opgesteld, maar kan ook op zolder geplaatst worden.

Via de de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op deze tweede verdieping bevindt zich de vierde slaapkamer die heerlijk licht is dankzij een kunststof dak- en zijraam. Op de voorzolder is nog extra bergruimte en tref je de c.v.-opstelling (intergas 2021), de mechanische ventilatie-unit en de opstelplaats voor de droger aan.

De sfeervolle en groene tuin is gelegen op het westen en biedt veel privacy. De tuin heeft een zij ingang en is grotendeels voorzien van vernieuwde hout-/betonschuttingen (2020). Voor een plekje in de schaduw kun je het zonnescherm uitdraaien. Je fiets kun je stallen in de stenen berging die aan de voorzijde gelegen ligt.

* Goed onderhouden woning met 4 slaapkamers
* Voor-, achter- en zijgevel geïsoleerd (2019)
* Modern toilet (2020)
* Kunststof pui achterzijde woning
* Parkeren op eigen terrein
* Oprit opnieuw bestraat (2019)
* Bitumen vervangen van carport en berging (2018)
* Energielabel C
* Nieuwe c.v.-ketel (mei 2021)
* Tuin op het westen gelegen
* Aanvaarding in overleg
* Bij verkoop hanteren wij een VBO koopakte model 2018 met de volgende aanvullende clausules: asbest- en ouderdomsclausule.

119 m2
178 m2
1975
408 m3