Aantal bezoekers online 398
Boulevard de Wielingen  70 09,4506JL Cadzand

Boulevard de Wielingen 70 09

4506JL Cadzand

110 m2 /
Vraagprijs € 849.000,-
Tak Makelaardij & Taxaties

Op één van de prachtigste locaties van Cadzand mogen we dit driekamerappartement met panoramisch uitzicht aanbieden. De zee, het strand en de jachthaven aan de voorzijde, de Boulevard aan de achterzijde. Gesitueerd op de 4e verdieping en het westelijkste punt van Boulevard de Wielingen. Op loopafstand van de jachthaven met de jachthavendam die de bijzondere ervaring geeft diep in de zee te wandelen. De geur van de zee, het geluid van de golven en de wind door uw haren. Sluit uw perfecte en ontspannende dag af met een aperitiefje in één van de sterrenzaken van Sergio Herman, de luxe paviljoens of in uw eigen appartement. Op fietsafstand van het Mondaine Knokke of het altijd gezellige Sluis. Een ontspannen fietstocht langs de rustige kustpaden of een avontuurlijke mountainbiketocht door de prachtige Zeeuwse landschappen. In uw eigen ritme Zeeuws-Vlaanderen ontdekken. Bent u al aan het dagdromen over dit appartement op een toplocatie? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging.

Na de verzorgde entree met videofooninstallatie en bellen-/brievenbustableau brengt de gemeenschappelijke lift u naar de 4e etage. Bij binnenkomst volgt een ruime hal met garderobe, was/-stookruimte en gastentoilet. De ruime en lichte woonkamer is voorzien van een erker die zorgt voor een ruimtelijk effect. Het uitzicht vanuit de woonkamer is adembenemend, op ieder moment van de dag heeft u een fenomenaal zeezicht. De woonkeuken staat in open verbinding met de woonkamer. Het keukenblok in u-opstelling is uitgerust met een 4 pits gaskookplaat, combioven, anderhalve spoelbak, dampkap, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Het zuidelijk gelegen balkon is bereikbaar middels een schuifpui in de ouderslaapkamer. Deze slaapkamer heeft een badkamer en suite, hier vinden we een ligbad, een douchecel, een dubbele wastafel met meubel en een toilet. Een tweede slaapkamer met badkamer en suite uitgerust met een douchecel en een wastafel met meubel complementeren het geheel.

Op minder dan 50 meter van het Noordzeestrand.
Zeezicht (woonkamer) en landzicht (balkon).
Eigen garagebox.
Balkon (9.7 m2) met zuidelijke oriëntatie.
Volledig geïsoleerd.
Voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing, schuifpui in aluminium.
Verwarming en warm water middels HR-combiketel en boiler.
Bijdrage VvE € 268,- per maand.
Woonbestemming (zowel permanente bewoning als tweede verblijf).

Vraagprijs: € 849.000,- kosten koper

110 m2
15
199615
380 m3