Aantal bezoekers online 10
Vincent Van Goghstraat  204,1328AD Almere

Vincent Van Goghstraat 204

1328AD Almere

95 m2 /
Vraagprijs € 385.000,-
Van der Avoort Makelaardij

Met weids uitzicht op de Hoge Vaart is dit fraaie appartement gelegen op de derde verdieping van het appartementencomplex “Selene”. Het populaire complex ligt op een prachtige locatie met park aan de voorzijde, aan de achterzijde een ruim wandelpark met vijver en bossages langs de Hoge Vaart. Het appartement heeft een eigen parkeerplaats op het gezamenlijke parkeerterrein voor het gebouw, een ruime berging op de begane grond en een vrij en zonnig gelegen balkon. Het appartement is onderdeel van een modern appartementencomplex met een gezonde en actieve VvE.

Berging:
Er is een ruime inpandige berging beschikbaar in de onderbouw.

Parkeren:
Eigen parkeerterrein voor het complex met voldoende parkeerplaatsen voor de visite en eigen parkeerplaats.

Omgeving
De locatie is erg strategisch op loopafstand van openbaar vervoer en op korte afstand van het wijkwinkelcentrum aan de Rembrandtweg en de uitvalswegen zijn snel bereikbaar. Ook het NS station en het winkelcentrum Parkwijk zijn op redelijke afstand met de auto bereikbaar en met fiets of lopend op korte afstand.

De verkoopprocedure gaat bij inschrijving tot en met 3 december 2021, sluiting om 17.00 uur. Voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging van deze woning kunt u bellen vanaf maandag 22 november 2021 met 036-7676000 of per email naar verkoop@avoort.nl of via Funda.

Via de centrale entree met bergingen, liften, trappenhuis en bellentableau met intercom is de galerij op de derde verdieping bereikbaar.

Appartement nummer 204:
Entree met voordeur, ruime gang met meterkast, toilet met vrijhangend closet en hoekfonteintje, toegang tot de 2 slaapkamers en de badkamer. Doorloop naar de grote woonkamer met balkon, de open keuken en de bijkeuken. In de keuken is een inbouwkeuken opgesteld voorzien van veel kastruimte en inbouwapparatuur, zoals inductie kookplaat met afzuigschouw, nieuwe oven, vaatwasser en inbouwverlichting. Vanuit de keuken is de praktische ruime bijkeuken toegankelijk met wasmachine- en droger aansluitingen, koelkast en veel bergruimte. De twee slaapkamers hebben verschillende afmetingen en zijn praktisch ingedeeld en aan de voorzijde gelegen. In de grote slaapkamer is een garderobe hoekkast geplaatst. De badkamer is ruim bemeten en uitgerust met een hoek ligbad, douchecabine, wastafel.

Balkon
Ruim vrij gelegen balkon gericht op het zuiden.

- Schitterend gelegen appartement aan de Hoge Vaart met vrij uitzicht op park en water
- Veel lichtinval door draai-/kiepramen.
- De berging is binnen bereikbaar met de lift en buiten via de poortgang.
- Eigen parkeerplaats.
- Actieve VVE
- Voor verschillende leeftijdsgroepen geschikt
- Bijdrage circa € 145,-- per maand.
- Energielabel: A+ geldig tot: 19-11-2031
- Aanvaarding in overleg.
- Vraagprijs € 385.000,-- k.k.

Reactie van de eigenaar:
“Ruim 20 jaar geleden ben ik vanaf de oplevering van het complex in dit appartement komen wonen. De beleving van het wonen op de derde verdieping met het geweldige uitzicht op groen en water, heeft mij altijd positieve energie gegeven.

95 m2
13
200113
315 m3