Aantal bezoekers online 10
Weversrijge  5,9781NG Bedum

Weversrijge 5

9781NG Bedum

125 m2 / 166 m2
Vraagprijs € 265.000,-
DB Makelaardij

U wilt optimaal genieten en niet vanuit uw werk thuis komen en denken, nu moet ik nog aan het werk in de tuin!? Kom dan snel een kijkje nemen bij de Weversrijge 5 in Bedum. Niet alleen de tuin is onderhoudsvriendelijk, en gelegen op het zuiden, maar de gevelbeplating en kozijnen zijn ook nog eens geheel van kunststof! Weinig werk en veel plezier. In combinatie met de rustige buurt waar het is gelegen, is het een ideale plek om tot rust te komen na een dag hard werken. Aan de achterzijde heeft u geen last van inkijk, want daar zijn garageboxen gelegen en aan de voorzijde ook geen inkijk. Veel privacy dus. De afstand tot diverse voorzieningen is gering, 2 minuten lopen naar basisonderwijs, 5 minuutjes lopen tot de supermarkt en ditzelfde aantal minuutjes lopen tot diverse winkels in het centrum. Dit, in combinatie met een goede bereikbaarheid, maakt dat Bedum beschikt over een hoog voorzieningenniveau. Ontbreekt er iets in het dorp? Dan zoekt u het toch op in de stad Groningen. Slechts een kwartiertje met de auto of pak de trein vanaf het treinstation waar Bedum over beschikt.

De woning wordt betreden via de voordeur en daar stapt u binnen in de hal. Deze geeft toegang tot het toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping en leidt u naar de woonkamer. Hier treft u als eerste de keuken aan, welke onder andere is voorzien van een inductiekookplaat, combi-oven en een vaatwasmachine. Tijdens het koken is het mogelijk dat uw gasten van uw kookkunsten mee kunnen genieten. Er is namelijk ook een barretje in de keuken aanwezig. Rechts van de keuken vindt u de woonkamer. Deze knusse kamer met sfeervolle pellet kachel is de plek om heerlijk tot rust te komen. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd. Deze uitbouw is voorzien van een loopdeur naar de tuin en een schuifpui om binnen en buiten met elkaar te verbinden. In deze uitbouw is het goed mogelijk om een prachtige grote tafel neer te zetten en hier een gezellige eetkamer te creëren.

Vanuit de hal op de begane grond neemt u de trap naar de eerste verdieping. Deze betreedt u dan op de overloop waar alle kamers op deze verdieping grenzen. Tevens kunt u nog een verdieping hoger gaan naar de tweede verdieping middels een vaste trap. De slaapkamers variëren in grootte van 6,4 m2, 11,8 m² en 13,7 m² groot en waarvan de grootste is voorzien van een ruime kast. De badkamer is circa 5 m² groot en is modern afgewerkt met een grote inloopdouche en wastafelmeubel met grote spiegel.

Middels een vaste trap vanaf de overloop op de eerste verdieping is deze tweede verdieping te bereiken. U betreedt deze verdieping wederom op de overloop. U vindt hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger en de Cv-opstelling. Tevens is op deze verdieping een vierde (mogelijke) slaapkamer aanwezig. Deze verdieping is de verdieping waar nog het een en ander aan afwerking naar eigen wens gedaan kan worden.

De tuin is maximaal genieten! Deze tuin vergt weinig onderhoud en is pal op het zuiden gelegen. Aan de achterzijde heeft u geen inkijk van buren dankzij de garageboxen die achter de woning gelegen zijn. Ook de voortuin is onderhoudsvrij en modern aangelegd, hier heeft u dus ook weinig omkijken naar.

- Voorzien van 10 zonnepanelen;
- Aan de achterzijde uitgebouwd;
- Voorzien van vier slaapkamers;
- Volledig voorzien van kunststof kozijnen;
- Onderhoudsvriendelijke tuin(en);
- Dubbele vloerisolatie aanwezig.

125 m2
166 m2
1974
385 m3