Aantal bezoekers online 11
Insulindestraat  224B,3037BK Rotterdam

Insulindestraat 224B

3037BK Rotterdam

157 m2 /
Vraagprijs € 675.000,-
MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.

Goed nieuws; deze woondroom kan de jouwe worden! Deze bovenwoning (2,5 woonlaag) is in 2019 volledig en luxueus gerenoveerd en daarom voorzien van een luxe en hoogwaardige afwerking. Met maar liefst ca. 157 m2 woonoppervlakte, een dakterras van ca. 46 m2, een prachtige open keuken met kookeiland en twee smaakvolle badkamers heb je werkelijk alles wat je hartje begeert. De verrassende combinatie van materialen en details hebben een fancy uitstraling en laten je thuiskomen in een huis vol sfeer en warmte!

Bergpolder is een karakteristieke en rustige buurt aan de rand van het centrum. Ondanks de rustige ligging is de locatie centraal te noemen. Alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich in de nabije omgeving zoals supermarkten, avondwinkels, horecagelegenheden en sportfaciliteiten. Ook het winkelcentrum Eudokiaplein met verschillende winkels en bakkerijen is in de buurt gelegen. In de buurten Blijdorp en het Oude Noorden kan je terecht voor food, fashion & design. Bovendien ligt de woning aan de Hofbogen die ontwikkeld worden tot een groene verbinding naar het centrum als 'High Line van Rotterdam’. Het bruisende stadcentrum bereik je ook binnen no time op de fiets of met het openbaar vervoer. De woning is ideaal gelegen ten opzichte van de natuur. In het Vroesenpark en het Kralingse Bos kun je heerlijk relaxen, picknicken of barbecueën. In de zomermaanden is het Van Maanenbad met een buitenbad geopend waarbij je met tropische temperaturen fijn kunt afkoelen. Verder zijn de uitvalswegen (A20 en A13) op korte afstand te bereiken. Hoe ideaal wil je het hebben?

Eigen afgesloten entree waar ook de meterkast gevestigd is. Via de trap kom je bij de woning die begint  op de tweede etage.

Tweede etage:
Via de overloop, met een handige garderobekast, kom je in de eerste slaapkamer. Momenteel wordt deze ruimte praktisch ingedeeld als werkkamer/logeerkamer. Deze kamer is ideaal voor logés door de grote oppervlakte, openslaande deuren naar het Franse balkon en de hoogwaardige badkamer met toilet, wastafel en inloopdouche. De afwerking is fantastisch en zul je door de gehele woning terugvinden. Dat belooft wat!

Derde etage:
Wat een binnenkomer! Direct stap je het royale leefgedeelte binnen, met van beide kanten een aangename lichtinval door de grote openslaande raampartijen naar de twee Franse balkons. Werkelijk alles is tot in de puntjes afgewerkt! Het geheel is in 2019 gerenoveerd en hierdoor voorzien van heel veel luxe en een waanzinnige afwerking. Je hebt een industriële nog originele brickwall, een glas-in-staal wand, diverse inbouwspotjes en er ligt een stoere gietvloer. De keuken is in het midden van het leefgedeelte gesitueerd en zorgt voor een scheiding tussen het zitgedeelte en de eethoek. Dit is een echte eyecatcher! De smaakvolle zwarte keuken heeft alle benodigde inbouwapparatuur zoals een oven, magnetron, inductiekookplaat met ingebouwd afzuigsysteem, een Quooker, koelkast en een vriezer. Neem plaats op één van de barkrukken aan het kookeiland en borrel gezellig met jouw gezelschap tijdens het koken. Liever even relaxen? Aan beide zijdes heb je veel ruimte voor een comfortabel zitgedeelte. Lekker lang tafelen? Aan de voorzijde heb je ook nog eens plaats voor een riante eettafel. Eindeloos veel mogelijkheden in dit sfeervolle leefgedeelte!

Tevens heb je op deze etage een separaat toilet met fonteintje.

Vierde etage:
Middels de overloop kom je in de diverse vertrekken van deze verzorgde slaapetage. In hoofdslaapkamer, aan de voorzijde, staat ontspannen centraal. Het vrijstaande bad, inbouwspotjes en een groot bed zorgen voor het gevoel te zijn beland in een luxe hotelkamer. Wakker worden is hier een feestje! Loop via de schuifdeur door naar de badkamer. Deze droombadkamer beschikt over prachtige kenmerken zoals marmeren tegels, zwarte kranen en hippe hexagon tegels. De dubbele wastafel en de dubbele inloopdouche maken het plaatje meer dan compleet. Over alle details is goed nagedacht! De andere schuifdeur verleent toegang tot de tweede slaapkamer van deze verdieping. Momenteel wordt deze gebruikt als een geweldig ruime walk-in closet, maar deze ruimte is ook gemakkelijk om te toveren als slaapkamer. Naastgelegen kom je in de multifunctionele wasruimte met wasbak en koelkast. Het toilet is separaat gevestigd op de overloop. Tevens vind je hier ook een vaste kast met de cv-opstelling en een vaste trap naar het dakterras, welke middels een elektrisch dakluik te bereiken is.

Dakterras:
Wauw, dit dakterras zorgt gegarandeerd voor liefde op het eerste gezicht! Met maar liefst ca. 46 m2 aan buitenruimte en een mooi uitzicht over de skyline van Rotterdam kom je hier niets te kort. Het dakterras is fraai aangelegd en biedt de mogelijkheid voor diverse gezellige zithoekjes. Wordt dit jouw favoriete hotspot van de zomer? Deze unieke woning zorgt ervoor dat je binnen-en buitenshuis kan genieten!

Berging en fietsenstalling:
Bij de woning hoort een berging van ca. 4 m2 en een afgesloten fietsenstalling voor bewoners (2 fietsen per bewoner) gelegen op de begane grond.

Afmetingen
Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond.

•Bouwjaar: 1925 (volledig gerenoveerd in 2019)
•Woonoppervlakte circa 157 m2
•Inhoud circa 513 m3
•Dakterras van ca. 46 m2
•Energielabel B
•Eigen grond
•Verwarming en warm water middels cv-ketel (2019) en voorzien van vloerverwarming
•Volledig voorzien van dubbele beglazing
•Volledig geïsoleerd
•Goed functionerende, actieve Vereniging van Eigenaars; bijdrage circa €177,- per maand
•In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen
•In de directe omgeving zijn alle dagelijkse voorzieningen te vinden, zoals openbaar vervoer, winkels, horeca, goede verbinding tot uitvalswegen en recreatiemogelijkheden
•Oplevering in overleg.

Wij nodigen je van harte uit om deze unieke dubbele bovenwoning in Rotterdam met eigen ogen te bewonderen.

Bel voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door!

De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

157 m2
33
192533
513 m3