Aantal bezoekers online 69
Teeuwserf  29,7722AR Dalfsen

Teeuwserf 29

7722AR Dalfsen

127 m2 / 330 m2
Vraagprijs € 385.000,-
Gjaltema Assurantiën & Makelaardij B.V.

Een woning met een leuke, speelse uitstraling ! Deze hoekwoning met garage is gelegen in een kindvriendelijke buurt met uitzicht op een speelweide, omringd door bomen. Een ideale woning voor een (jong) gezin! De woning beschikt namelijk over 3 slaapkamers en op de 2e verdieping is nog een 4e én 5e slaapkamer te realiseren.

Deze hoekwoning wordt u aangeboden op 330 m² eigen grond en heeft een inhoud van 540 m³. Door de gunstige ligging op de kavel en vrij uitzicht aan de voorzijde is privacy gewaarborgd.

Indeling van de woning

Entree met overkapping, ontvangsthal met garderobe en meterkast, trapopgang, toiletruimte voorzien van toilet en fontein, ruime Z-vormige woonkamer met zitgedeelte en separaat eetgedeelte. Half-open keuken in hoekopstelling met o.a. 4-pits (gas)kookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie en een combimagnetron. Via de keuken is er doorgang naar de stenen bijkeuken en heeft u toegang tot de achtertuin. De bijkeuken is ideaal voor het stallen van fietsen en het bergen van (tuin) gereedschap.

De ruime overloop: biedt toegang tot een 3-tal slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een douchehoek, toilet, wastafel en opstelplaats voor wasmachine. De 3 slaapkamers zijn resp. 13,6 m2, 11,0 m2 en 9,5 m² groot.

Op deze verdieping treft u de CV-ketel en mechanische ventilatie box aan. In deze ruimte is het vrij eenvoudig om nog 2 slaapkamers te realiseren.

Garage
Met een oppervlakte van ca 17 m² biedt deze ruimte ruimschoots plek voor een auto en/of (motor)fiets(en). Vanuit de garage is aan de achterzijde de tuin ook te bereiken.

Niet alleen via de berging of garage, maar ook via de schuifdeuren in de eetkamer kunt u makkelijk de achtertuin instappen. En door de aanwezige (elektrische) zonwering kunt u eerder en langer van het buitenzijn genieten. De verzorgde achtertuin is gelegen op het zuidwesten en is speels aangelegd met veel groen en prachtige planten Er zijn twee zitjes in de tuin aanwezig, zodat altijd wel een mooi plekje te vinden is om te genieten van de tuin en de buitenlucht.

-Woning is volledig geïsoleerd
-Voorzien van dubbelglas (muv 2e verdieping)
-Garage en berging
-Speelweide
-Vrij uitzicht

Ben je benieuwd naar deze woning ? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging tijdens de kijkdag op woensdag 1 december as.

De vraagprijs is een zogenoemde ‘bieden vanaf’ prijs.

127 m2
330 m2
1995
540 m3