Aantal bezoekers online 11
It Fintsje  9,9012CP Raerd

It Fintsje 9

9012CP Raerd

135 m2 / 558 m2
Vraagprijs € 390.000,-
Makelaar & Taxateur Wieb Zandberg

Deze ruime vrijstaande woning met een uitbouw en dakkapel is gelegen in een leuke en kindvriendelijke woonwijk in Raerd. De woning met aangebouwde garage beschikt over een heerlijke woonkamer met veel lichtinval, een open keuken met bar en een moderne badkamer met douche en een heerlijk bad. Er zijn vier slaapkamers, waarvan één op de begane grond. De slaapkamer op de begane grond, kan met de actualiteit van thuiswerken ook prima als kantoorruimte benut worden. Met het oog op energiebesparing zijn er zonnepanelen en is er een speksteen houtkachel aanwezig. Verder beschikt de woning over een keurige en ruime tuin met een terras om zomers lekker te genieten.

Kortom, een keurige woning, ideaal voor een gezin met kinderen, ruimtezoekers, maar ook voor wonen in combinatie met werken-aan-huis .

Door de voordeur, komt u in de hal. Hier bevinden zich de meterkast, het toilet en een voorraadkast. Aan de rechterkant vindt u de trapopgang en de deur naar de slaapkamer/kantoor. Links is de deur naar het woongedeelte. Het woongedeelte is opgedeeld in drie gedeeltes. Het eetgedeelte, de ruime living en de keuken. In de living komt door de grote ramen, de lichtkoepels in het plafond en de openslaande deuren veel licht binnen. Dé sfeermaker en gasbespaarder is de prachtige speksteen houtkachel. De keuken is met diverse inbouwapparatuur van alle moderne gemakken voorzien. Door de keuken komt u in de bijkeuken waar ruimte is voor de cv-installatie en de was- en droogapparatuur. Vervolgens komt u in de garage. Hier is voldoende ruimte voor uw fietsen en gereedschap en is bovendien een opslagzolder aanwezig.

Op de verdieping zijn vanaf de overloop alle kamers toegankelijk. Er zijn drie slaapkamer met vaste kasten. Twee ruime slaapkamers en één kleinere. In de nette badkamer is naast een inloopdouche een ruim ligbad, toilet en wastafel aanwezig.

De royale achtertuin is op het zuiden gericht. . Hier kunt u snel van de zon genieten. Er is een tuinhuis en een overkapping aanwezig. Het tuinhuis is bovendien geïsoleerd en kan desgewenst bijvoorbeeld als werkplek gebruikt worden.

Op een rij:
- Aangebouwde garage met opslagzolder.
- Royale kavel.
- Achtertuin op het zuiden.
- Zonnepanelen.
- Speksteen houtkachel.
- Grote lichte woonkamer.
- Vier slaapkamers.

Raerd is een gezellig terpdorp in het hart van Friesland. Ruimte, rust en saamhorigheid maken Raerd tot een gemoedelijk dorp waar u rustig kunt wonen. Midden in het dorp ligt de Laurentiuskerk. Aan het dorpsplein vind je het dorpshuis en het oude gemeentehuis. Grotere kernen als Sneek, Heerenveen, Grou en Leeuwarden zijn dichtbij en snel te bereiken. Raerd staat bekend om haar vele verenigingen. Voor jong en oud is er van alles te beleven. Aan de noordkant vind je het park "Raerder Bosk". De oude stinspoort is een restant van de in de 15e eeuw gebouwde Jongema State.

135 m2
558 m2
1978
570 m3