Aantal bezoekers online 62
De Groene Zoom  13,8392MN Boijl

De Groene Zoom 13

8392MN Boijl

66 m2 / 502 m2
Vraagprijs € 149.500,-
Regent Makelaars

Regent Makelaars biedt deze prachtige, ruime recreatiewoning op de grens van Friesland en Drenthe vlakbij natuurgebied Drents Friese Wold en Doldersummerveld! In de omgeving zijn veel wandel-, fiets- en ruiterpaden te vinden. Ook Appelscha is in de directe omgeving met o.a. een openluchtzwembad. De ideale locatie voor als u op zoek bent naar rust en natuur. De stenen recreatiewoning staat op een ruime kavel op een kleinschalig park en ligt heerlijk privé. De kavel betreft erfpacht van eeuwige duur.

INDELING:

Op de begane grond komt u binnen via de hal / entree. Er is een slaapkamer en badkamer (toilet, wastafel en douche) en de woonkamer is verrassend hoog opgetrokken met een mooie open trap naar de tweede slaapkamer. De woonkamer is gemeubileerd met een schuifdeur naar het zonneterras. De ruimte heeft een open indeling en door de vele ramen kunt u optimaal genieten van het groen van de tuin. Ook is er een royale berging.

Het huisje heeft een verdieping, waar u start op de ruime overloop met vide. Hier is nog een royale slaapkamer met een grote kastenwand.

Extra:

Verwarming geschiedt middels een cv-installatie (Nefit, eigendom)
Goed geïsoleerde woning die het hele jaar te gebruiken is.
De verhuurmogelijkheden zijn erg goed, de makelaars van Regent lichten u graag hierover in.
€2483,- pacht per jaar
€470,- parklasten per jaar

Bent u investeerder of rustzoeker, wees welkom op dit leuke park!
Regent Makelaars leidt u graag rond. U bereikt ons op 0513-640000.

66 m2
502 m2
1975
293 m3