Aantal bezoekers online 293
De Stelle  21,4506BE Cadzand

De Stelle 21

4506BE Cadzand

150 m2 / 331 m2
Vraagprijs € 645.000,-
Tak Makelaardij & Taxaties

Op een prachtige locatie mogen wij u deze ruime en goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning met vrij uitzicht aanbieden. Gesitueerd aan de dorpsrand en in de rust van Cadzand maar op korte afstand van het bruisende Cadzand-Bad met haar prachtige Noordzeestrand is deze woning de ideale uitvalsbasis om te mogen vertoeven in het prachtige West-Zeeuws-Vlaanderen. Het beschutte perceel heeft een oostelijke oriëntatie en biedt veel privacy. De woning en de verzorgde tuin ademen een liefelijke en ontspannen sfeer uit. Uitzicht en ruimte, deze woorden omschrijven de woning het best! Kortom een heerlijk plekje om te wonen of te gebruiken als tweede verblijf. Kom gerust eens kijken, wij leiden u graag rond in deze leuke woning!

Middels de entree in de zijgevel komt u in de ruime hal waar u een goede eerste indruk van de woning krijgt. De hal biedt u toegang tot de lichte werkkamer, de meterkast, gastentoilet, slaapkamer en badkamer. Deze badkamer is uitgerust met een inloopregendouche en wastafel met meubel. De werkkamer is onder meer voorzien van een houten vloer en cilindrisch lopende raampartijen. De royale werkkamer gaat geruisloos over in de woonkamer en vanaf hier is het terras en de tuin, middels schuifpui, te bereiken. Vanuit de woon- en eetkamer heeft u fantastisch zicht over het achtergelegen polderlandschap. De aangrenzende keuken is voorzien van een fijn keukenblok in rechte opstelling en diverse inbouwapparatuur. Naast de keuken is een aangebouwde berging gelegen.

Op de verdieping komt u zeker geen ruimte tekort! Er bevinden zich op deze verdieping onder meer een overloop, een bergruimte en 2 slaapkamers. Verder bevindt zich op deze verdieping nog een badkamer welke is voorzien van een douchecel, wastafel en toilet. Wat opvalt aan de verdieping is dat deze veel lichtinval heeft waardoor het een hele fijne leefruimte is waar veel daglicht binnen komt.

Achter en voor de woning bevinden twee tuinen en het totale perceel omvat 331 m². De ligging van de tuin aan de achterzijde is oostelijk en biedt een fraaie zicht over de landerijen: kortom, heerlijk genieten. Aan de voorzijde bevindt zich nog ruimte voor de realisatie van een oprit of een carport.

Op korte afstand van het Noordzeestrand
Polderzicht
Mag zowel voor permanente bewoning als tweede verblijf worden gebruikt
Volledig voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing
Verwarming en warm water middels HR-combiketel (Vaillant ecoTEC Plus uit 2013)
Volledig geïsoleerd
Aangebouwde houten berging (8.1 m2)

Vraagprijs € 645.000,- kosten koper en overdracht in overleg

150 m2
331 m2
1977
595 m3