Aantal bezoekers online 407
Prins Willem-Alexanderstraat  21,4506AM Cadzand

Prins Willem-Alexanderstraat 21

4506AM Cadzand

114 m2 / 398 m2
Vraagprijs € 519.000,-
Ready Vastgoed

Zorg dat je Ready bent voor deze uitgelezen kans in Cadzand! Deze vrijstaande semibungalow in Cadzand is zo zeldzaam als een parel in een oester. Met zijn perfecte ligging aan de rand van het dorp heb je vanuit de achtertuin uitzicht over de Zeeuwse polders en de speeltuin, waar je (klein-)kinderen zich heerlijk kunnen vermaken.

Wat maakt Cadzand zo speciaal? Cadzand-dorp en Cadzand-bad zijn twee uitersten van elkaar. Daar waar Cadzand-Bad een toeristische trekpleister is met zijn schitterende brede zandstranden, luxe hotels en sterrenrestaurants is Cadzand-dorp een rustige dorpskern gebleven. De karakteristieke straatjes en charmante woningen rondom de Mariakerk zorgen voor de rustieke sfeer. Verschillende restaurants, zoals Restaurant Dell’arte en Italiaans restaurant l’Angolo en bakkerij Leurgans zorgen voor de dagelijkse kost in het dorp. Met de fiets sta je binnen 10 minuten in Cadzand-Bad voor nog veel meer uitgaansmogelijkheden. Denk bijvoorbeeld eens aan ‘Relounge’ voor een ontspannen drankje. Van Cadzand-Bad tot Breskens heb je keuze uit tientallen strandpaviljoens, waardoor je elke dag ergens anders kunt eten en ontspannen. Voor cultuur en winkels kan je goed terecht in Sluis, Knokke of Brugge. Allen goed aan te rijden vanuit Cadzand. Deze regio staat ook bekend om zijn vele mooie fietsroutes. Zo is de route rond Retranchement één van de mooiste van het land.

We kunnen nog een hele pagina vertellen over de mooie regio, maar waar het echt om gaat is deze fantastische woning. Wat deze woning zo mooi maakt zijn de uitgebreide mogelijkheden/kansen die het te bieden heeft. Je kan er ideaal gelijkvloers wonen, maar je kan ook volledig de bovenverdieping bewoonbaar maken. Installeer een vaste trap en deel de verdieping naar wens in, waarbij je misschien wel drie slaapkamers en een badkamer realiseert. Zo voeg je automatisch vierkante meters toe aan de woning. Nu heeft de woning een woonoppervlakte van 114 m² en een aanzienlijk grotere inhoud van 672 m³.

Betreedt de woning middels de voordeur om in de centrale hal uit te komen. Deze hal biedt toegang tot alle ruimtes in de woning. Aan de rechter kant wordt de woonkamer betreden. De gashaard en de laminaatvloer zorgt voor een sfeervol zitgedeelte. Aansluitend loop je direct de keuken binnen. Deze nette hoekkeuken is voorzien van veel opbergruimte, een koelkast, vaatwasser, combioven en een elektrische kookplaat met afzuiging. Daarnaast is er meer dan genoeg ruimte voor een eettafel en zorgt de schuifpui voor veel lichtinval en haal je de warmte in huis op een zonnige zomeravond. Deze ruimte wordt verwarmd middels een convectieput. Aansluitend aan de keuken is de bijkeuken gesitueerd. Hier is plaats gemaakt voor een wasmachine en droger. Lopen we verder, dan staan we weer terug in de centrale hal. Het toilet en de badkamer is hier ook te betreden. De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche, wastafel en eigen toilet. Tenslotte zijn er nog twee kamers over, de slaapkamers. Met 12 en 16 m² zijn deze groter dan gemiddeld en bieden ze alle plaats voor een groot tweepersoonsbed, een kledingkast en eventueel nog een bureau. Ook kan je ervoor kiezen om bijvoorbeeld de voorste slaapkamer te gebruiken als kantoor.

De woning is tevens van een garage voorzien. Deze is via de achtertuin te bereiken. Op de oprit is plaats voor één auto en met een garage van 8,5 meter diep past hier ook makkelijk een auto in. Aan de andere kant is een tweede oprit voorzien met carport voor nog twee extra auto’s. De garage is verwarmd en heeft een wateraansluiting. De vlizotrap naar de eerste verdieping is hier gesitueerd.

Op een perceel van 398 m² is de woning rondom voorzien van een ruime tuin. Een onderhoudsvriendelijke voortuin en een 136 m² grote achtertuin zorgt voor alle vrijheid en de mogelijkheid om in alle rust met familie en vrienden te genieten van een barbecue.

-Een grote woning van 672 m³ met tal van mogelijkheden op de begane grond en de verdieping.
-Overal kunststof kozijnen met dubbel glas, aangevuld met overal rolluiken.
-Kindvriendelijk naast de speeltuin met daarachter uitzicht over de polder.
-Levensloopbestendig wonen met alles gelijkvloers.
-Gevels en dak zijn geïsoleerd.

114 m2
398 m2
1995
672 m3