Aantal bezoekers online 940
Lemoen  20,6852DS Huissen

Lemoen 20

6852DS Huissen

138 m2 / 174 m2
Vraagprijs € 369.000,-
Zigt Makelaars & Hyptoheekadvies

Aan het rustige, doodlopende laatste stukje van de Lemoen ligt deze ruime, goed onderhouden en zonnige woning. Met maar liefst vier grote slaapkamers en ook nog uitbreidingsmogelijkheden biedt het huis tal van opties voor al je woonwensen. En dan hebben we het alleen nog maar over de binnenruimte. Buiten vind je niet alleen een carport, maar ook een fijne, groene tuin op het zuidwesten, een balkon en bovendien nog een groot dakterras.
Vanuit de hal heb je toegang tot de inpandige berging (met wasmachineaansluiting), het toilet en de trap naar de eerste verdieping. De deur vanuit de hal geeft toegang tot de woonkamer en keuken.
De begane grond heeft een verrassende indeling met een trapje naar de lager gelegen, zonnige woonkamer. De woonkamer is voorzien van een Frans eiken parketvloer en een moderne Dik Geurts houtkachel. De strakke wanden en plafonds geven de woonkamer een frisse uitstraling en door de grote raampartijen is er veel inval van daglicht. De openslaande deuren geven toegang tot de tuin.

De ruime en moderne keuken aan de voorkant van de woning heeft een hoekopstelling en is uitgevoerd in hoogglans wit met rvs-accenten. De vloer is voorzien van grote, donkere vloertegels. De wanden achter het aanrecht en de gaskookplaat zijn afgewerkt met fraaie blauwe en witte mozaïektegels. De keuken is zeer compleet en voorzien van veel praktische kastruimte met diverse lades en Siemens inbouwapparatuur (koelvriescombinatie, combi-oven, gaskookplaat en vaatwasser). Vanuit de keuken kijk je uit op het doodlopende laatste stukje van de Lemoen.

Op de eerste verdieping tref je een royale overloop, de badkamer en maar liefst vier ruime slaapkamers. Een van de kamers is momenteel in gebruik als tweepersoons werkruimte. Een andere slaapkamer biedt toegang tot het balkon op het zuidwesten. De hele verdieping is voorzien van een laminaatvloer en de wanden en plafonds zijn strak afgewerkt. De badkamer is volledig betegeld en ingericht met een ligbad, een aparte douchecabine, toilet en een wastafelmeubel met spiegel.

De zolder is thans in gebruik als extra berg- en hobbyruimte. Hier bevindt zich eveneens een aansluiting voor wasmachine en droger. Vanuit de zolder is het dakterras bereikbaar. Desgewenst is de zolder uit te bouwen tot grote, extra slaap- of werkruimte. Op de tweede verdieping bevindt zich ook de cv-combiketel (Nefit 2015).

Buiten
Je auto parkeer je droog en sneeuwvrij onder de carport die voorzien is van automatische verlichting. De groene achtertuin ligt op het zuidwesten en is diervriendelijk en fraai aangelegd. 's Zomers is het een komen en gaan van vlinders, libellen en veel verschillende vogels. In de avond zie en hoor je soms een egeltje rondscharrelen. Het bestrate terras biedt veel zitruimte. De fraaie Acacia's langs de Wagenweg geven aangename verkoeling op de warmste dagen van het jaar. Achter in de tuin bevinden zich de houtopslag en een praktische schuur. Vanuit de tuin heb je direct toegang tot de Wagenweg.
Daarnaast zijn er het balkon op de eerste verdieping en het dakterras op de tweede verdieping waar je ongestoord kunt zonnen en waar je op zonnige zomeravonden kunt genieten van de ondergaande zon met uitzicht op de wijk rondom.

Omgeving
De woning ligt in de groene wijk de Zilverkamp. Vanaf de Lemoen loop je binnen drie minuten naar Winkelcentrum Zilverkamp voor je dagelijkse boodschappen. Ook de scholen en de kinderopvang aan het Ot en Sienpad liggen op loopafstand. Nog dichterbij zelfs vind je een speeltuintje voor kleinere kinderen. Ook het binnenzwembad en diverse sportvoorzieningen zoals de tennis- en voetbalvereniging, zijn dichtbij. Je woont hier omgeven door mooie parken zoals park Lingezegen en park Immerloo. Hier kun je naar hartelust fietsen, wandelen, hardlopen of skaten. Het gezellige centrum van Huissen heeft volop horeca en een gevarieerd winkelaanbod. In de zomer recreëer je langs de uiterwaarden of bij het Zwanenbad met Huissens eigen strandtent Strand Huissen. Vanuit Huissen kun je met de fiets, bus of auto gemakkelijk en snel naar zowel Arnhem als Nijmegen.

-Woonoppervlak: 137,60 m2
-Perceeloppervlak: 204,70 m2
-4 slaapkamers + zolder
-Zonnige tuin, balkon en dakterras
-Parkeren op eigen terrein
-Groendak
-Spouwmuurisolatie en kruipruimte isolatie recent aangebracht.

138 m2
174 m2
1975
436 m3