Aantal bezoekers online 546
Gouden Regen  39,3931ZE Woudenberg

Gouden Regen 39

3931ZE Woudenberg

167 m2 / 240 m2
Vraagprijs € 625.000,-
Makelaardij Geijtenbeek

TE KOOP: VRIJSTAAND, GESCHAKELDE, GROTE MODERNE GEZINSWONING in het GROENE WOUD

Algemeen
Uw zoektocht is ten einde! Deze riante, vrijstaand geschakelde woning van 167m2 staat in de jonge en zeer populaire woonwijk in Woudenberg, Het Groene Woud. Gebouwd in 2017 is deze gezinswoning ruim van opzet met aantrekkelijke karakteristieke hoge plafonds en een voordelig energielabel A.
De woning heeft een ruime (fiets) berging aan de voorzijde van het huis, een eigen oprit en een op het westen gelegen tuin die deskundig is aangelegd. De tuin is bereikbaar via de openslaande deuren en heeft een fijn terras met groene borders. Achterin de tuin staat een mooie veranda van 4x3 m2 en een extra berging van 3x3m2. Tenslotte heeft u een eigen achterom.

In de ruime entreehal bevinden zich een vrij hangend toilet met fontein, de meterkast en trapopgang naar de bovenverdiepingen.
De woonkamer is zeer royaal en heeft veel lichtinval door de forse raampartijen aan de achterzijde van de woning en is hier bijna 9m breed!!
De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming en heeft een Italiaans keramisch parket. Er is tevens een trapkast met veel bergruimte.
De moderne, open keuken is gelegen aan de voorzijde en heeft veel hoogwaardige inbouw keukenapparatuur zoals een stoomoven en een aparte combimagnetron, een 5-pits Boretti gasfornuis, een vriezer en koelkast.

1e verdieping
Op deze verdieping en de tweede verdieping ligt een licht eiken kleurige laminaatvloer. Aan de achterzijde zijn twee ruime slaapkamers gesitueerd. De ouderslaapkamer kunt u vinden aan de voorzijde en is voorzien van een inloopkast. Tussen de slaapkamers bevindt zich een moderne badkamer met inloopdouche, breed wastafelmeubel, vrij hangend toilet, een ligbad en een design radiator. Alle aanwezige draaikiep ramen hebben horren.

2e (zolder)verdieping
Op de voor- en achterkant van deze verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers. Op de voorzolder is aparte ruimte voor de CV ketel, mechanische ventilatie unit en omvormer voor de zonnepanelen. Hiernaast is een wasruimte gecreƫerd.

Extra informatie
-Zes zonnepanelen
-Woonkamer van ruim 60m2 / open keuken 10m2
-Energielabel A (geldig tot 2027)
- Alle aanwezige draaikiepramen hebben horren incl. achterdeur bg
- Alle kamers voorzien van ethernet/ netwerkaansluiting
- Begane grond voorzien van vloerverwarming

Samengevat
Deze instapklare, moderne en zeer ruime, vrijstaand geschakelde woning van 167m2 is slechts 4 jaar oud. Voorzien van 5 slaapkamers (met mogelijkheid om een 6de te realiseren). Gesitueerd in de populaire nieuwbouwwijk Het Groene Woud. Rustig, groen en zeer kindvriendelijk wonen in een prachtig dorp. Gelegen midden in het land met het Henschotermeer en natuurgebied Den Treek op fietsafstand. Goed bereikbaar via de snelwegen A12 en A28. Spreekt deze woning u aan? Maak dan gelijk een afspraak!

167 m2
240 m2
2017
633 m3