Aantal bezoekers online 45
Bontwerkersgaarde  4,2542ES 's-gravenhage

Bontwerkersgaarde 4

2542ES 's-gravenhage

156 m2 / 65 m2
Vraagprijs € 425.000,-
RE/MAX City Makelaardij

Wat een parel van een hoekwoning! Welkom op de Bontwerkersgaarde 4. Deze prachtig ruime woning van maar liefst 156m2 is voorzien van alle luxe. Zoals een moderne keuken met kookeiland waar u al uw kookinspiraties kwijt kunt. Een zeer riante badkamer die tot in de puntjes is afgewerkt, een waarlijk pronkstuk van de woning. Door de grote raampartijen heeft u enorm veel licht in de woning. Deze ruime 5 kamer hoekwoning is gelegen in het centrale Dreven en Gaarden. Met in de buurt het moderne winkelcentrum Leyweg wat voorzien is van een grote diversiteit aan winkels, het strand van Kijkduin op 10 minuten afstand en dichtbij alle uitvalswegen N211/A4.

Via de ruime entree betreedt u de zeer goed onderhouden open keuken uit 2005. De keuken heeft een prachtig graniet blad, inbouw vaatwasser/oven/magnetron, afzuigkap en kookeiland met een 6 pits gaskookplaat. Aangrenzend komt u direct terecht in de achtertuin die is gelegen op het zonnige zuidoosten waar u van alle privacy geniet door de hoog opgegroeide klimop.

1ste etage
Op de eerste verdieping bevindt zich de lichte woonkamer met houten parketvloer. Een zeer riante ruimte met enorm veel mogelijkheden. Zo biedt deze ruimte de mogelijkheid om een filmhoek en leesruimte te creëren. Anderzijds heeft u ook de mogelijkheid nog een extra slaapkamer te realiseren.

2de etage
Hier is dé badkamer uit 2017 gesitueerd. Welkom in uw eigen privé Welness. Een zeer riante badkamer die tot in de details is afgewerkt. De badkamer is voorzien van modern badkamermeubel, wandcloset, inloopdouche, Villeroy & Boch Bad met diverse opties, wasmachine aansluiting, badkamer radiator en er is zelfs nog ruimte over gelaten voor een eventuele sauna. Dat is nog eens heerlijk thuiskomen! Tevens bevindt zich op deze verdieping de eerste slaapkamer.

3de etage
Op de derde verdieping bevinden zich de tweede en derde (slaap)kamers aan de voor en achterzijde. Hierbij is de kamer aan de achterzijde in gebruik als fitnessruimte en de kamer aan de voorzijde als slaapkamer.

- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- Bouwjaar 2005
- Woonoppervlakte 156m²
- 3 Slaapkamers
- Energielabel: A
- Centraal gelegen bij alle voorzieningen
- Kindvriendelijke buurt
- Zeer goed onderhouden
- CV Remeha combiketel uit 2010, jaarlijks onderhouden
- WTW op elke ruimte aangesloten
- Vereniging van Eigenaren voor gemeenschappelijk pad en groenonderhoud
- Oplevering in overleg.

156 m2
65 m2
422
2005
620 m3