Aantal bezoekers online 280
Dr. Van Hoekstraat  66,7545XB Enschede

Dr. Van Hoekstraat 66

7545XB Enschede

111 m2 / 293 m2
Vraagprijs € 250.000,-
EXTRA Makelaars

Gelukkig komen er zo nu en dan nog hele leuke woningen voorbij in de prijsklasse rond de 2,5 ton met wat extra's zoals een perceel van bijna 300 m2 en een berging van meer dan 50 m2! Zo ook deze Dr. van Hoekstraat 66.

Gelegen aan een rustige straat, met verderop een mooie groene speeltuin en in een buurt met heel veel mogelijkheden en voorzieningen waaronder winkelcentrum stadsveld met 3 supermarkten en meerdere speciaalzaken. De woning zelf kenmerkt zich als een fijne jaren-30 woning met de gemakken van nu. Een ruime woonkamer met zithoek en eethoek en een ruime opbergkast onder de trap. Daarbij beschikt de woning over 3 goede slaapkamers waarbij 1 op zolder is gelegen die nog wel even wat aandacht verdient. De uitbouw biedt plaats aan de ruime keuken welke in 2020 is geplaatst!, aan een separaat toilet en aan de badkamer, met douchecabine, wastafelmeubel en ligbad is hier gesitueerd. Tevens is de aansluitingen voor wasmachine en de cv-ketel opstelling op de begane grond gelegen, snel een warme douche of bad dus!

De huidige eigenaar heeft de woning in 2020 grotendeels al verbouwd. Zo is de keuken met inbouwapparatuur en onder andere een prachtige 5 pits SMEG kookplaat met ruimte oven van 90 cm breed geplaatst incl. bijbehorende afzuigkap. De badkamer en toilet is bij de verbouwing meegenomen en hier is niet bespaart op materiaalgebruik. Zo is alles Grohe afgemonteerd en is het ruime ligbad van Villeroy & Boch.

In de 30(!) meter diepe tuin vinden we enkele borders, een overdekte fietsenstalling, een zeer ruimte schuur van 52 m2 en natuurlijk de mooie overkapping. Ideaal om van buiten te genieten, ook als het weer even iets minder is.

We beginnen bij de voordeur. Daar achter ligt de gang met rechts de meterkast, rechtdoor de trapopgang en links de deur naar de woonkamer. Deze is heerlijk licht, beschikt over een mooie erker, een fijne openhaard en over voldoende ruimte voor een mooie eethoek de ruimte trapkast is ideaal geschikt voor opbergruimte. Vanuit de woonkamer loop je door naar de zeer ruime open keuken. Deze is ontzettend licht en zeer aangenaam in gebruik doordat de twee aanrecht bladen tegenover elkaar zijn gesitueerd, let u hierbij ook even op het raam met zicht naar de tuin en prachtige design radiator welke tevens in 2020 is geplaatst. Achter de keuken komen wij in een tussenportaal met de wasmachine aansluiting, de cv-opstelling, de separate toilet en badkamer. Tevens bevindt zich hier de toegang naar de achtertuin.

Buiten:
Naast dat de woning een prettige voortuin heeft, beschikt het over een ontzettend fijne en grote achtertuin van 130 m2! Dat betekent een fijne achtertuin, in dit geval op het noordoosten. Er is ruimte voor groene borders, maar de tuin is ook ruim bestraat, waardoor er voldoende ruimte is voor de tuinset. Daarnaast staat er achter op de kavel nog een zeer ruimte schuur waar je je lol niet op kunt als je bijvoorbeeld graag klust. Dus ook als het een keer regent zit u droog. Wat heel fijn is, is dat je via de linker zijkant van de woning de tuin kan betreden. Achter komen met de motor of fiets is dus geen probleem.

Via de trap komen we op de overloop. Hier bevinden zich twee prima slaapkamer, een grote aan de achterzijde en een iets kleinere aan de voorzijde. De vaste trap brengt ons naar de tweede verdieping.

De zolder vergt nog wel wat aandacht maar de basis is ontzettend goed. De kap is geïsoleerd met steenwol en beschikt reeds over een ruime dakkapel. Als je de zolder niet of voorlopig niet nodig hebt heb je ontzettend veel plek voor opslagruimte.

EXTRA informatie:
- Grotendeels gerenoveerde eindwoning met erker, gebouwd in de jaren 30.
- In een fijne wijk met tal van voorzieningen en uitgebreid aanbod aan sportmogelijkheden.
- Mooie lichte woonkamer, met open haart en erker.
- Zeer fijne ruime keuken, in 2020 geplaatst en super licht.
- Achter de keuken ligt de achterdeurhal met het separate toilet en toegang tot de badkamer. Badkamer met douchecabine, wastafelmeubel, ruim ligbad en aansluitingen voor wasmachine.
- De tuin ligt op het noordoosten en beschikt over border, een fijne schuur en een heerlijk overdekt terras. Tevens is deze zo ruim waardoor je altijd een plekje in de zon kan vinden.
- Eerste verdieping met 2 slaapkamer.
- Vanaf de overloop toegankelijk tweede vaste trap naar de zolder verdieping.
- Grote tweede verdieping welke nog naar alle wens aangepakt kan worden.
- Begane grond en eerste verdieping overal voorzien van nieuwe vloeren.
- Volledig dubbel glas.
- HR Remeha Calenta CV combiketel uit 2016 (eigendom)
- Karakteristieke jaren 30 buurt.
- Snelle verbindingen met het centrum van Enschede, snelwegen en andere uitvalswegen
- In de nabijheid van sportvelden en diverse scholen
- Zeer ruim perceel!

Algemene gegevens:
- Perceeloppervlak: 293 m²
- Gebruiksoppervlak wonen: ca. 110 m²
- Externe bergruimte: 52 m²
- Bruto inhoud wonen: ca. 361 m³
- Bouwjaar: 1939

Voorwaarden:
- Deze woning is opgemeten conform de Meetinstructie gebaseerd op de NEN 2580, het meetrapport is op verzoek beschikbaar
- Voor woningen ouder dan 25 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing
- Extra makelaars raadt u aan om een bouwtechnische keuring te laten uitvoeren, teneinde een nog completer beeld te krijgen van het object dat u wilt kopen
- In de koopakte wordt een waarborgsom opgenomen ter grootte van 10% van de koopsom
- Aanvaarding in overleg

33
111 m2
293 m2
1939
361 m3