Aantal bezoekers online 22
Kopenhagenstraat  15,3541CE Utrecht

Kopenhagenstraat 15

3541CE Utrecht

73 m2 /
Vraagprijs € 425.000,-
Hollands Best Makelaars & Taxateurs

Eigenlijk hoeven we niets te zeggen, de foto’s, video en 360 graden foto’s, spreken voor zich! Wie wil er nou niet wonen in dit super moderne driekamerappartement in het hippe Leidsche Rijn Centrum! Je hoeft alleen nog maar je koffer te pakken want deze, hoogwaardig afgewerkte en goed onderhouden woning met royale en brede woonkamer, balkon op het zuidoosten, twee slaapkamers, moderne keuken en badkamer, bijkeuken, was- en toiletruimte, kan je zo betrekken!

Het ruime hoek appartement met berging in de onderbouw, gezamenlijke binnentuin en fietsenberging, is gelegen op de tweede verdieping met vrij uitzicht over het Brusselplein. Letterlijk alle vertrekken hebben een goede lichtinval. Dit wordt in de woonkamer nog versterkt door de breedteligging en de vele raampartijen tot aan de grond. De gladde wandafwerking en de vloeren voorzien van vloerverwarming en koeling, maken het woongenot compleet!

De indeling is prettig en praktisch. De grote slaapkamer en werkkamer of tweede slaapkamer, liggen heerlijk rustig met uitzicht op de mooie binnentuin. De brede woonkamer met royale zit aan de ene zijde en de eetkamer/moderne keuken aan de andere zijde, kijken uit over het Brusselplein. Vanuit de keuken heb je middels een deur toegang tot het balkon. De badkamer en de aparte toiletruime zijn modern ingericht en de wasmachine en droger bevinden zich aan de overzijde in een aparte bergkast. De berging in de onderbouw is lekker ruim; ideaal voor extra spullen.

De Kopenhagenstraat en de ingang van het appartementencomplex, liggen net om de hoek van het gezellige Brusselplein, ingericht met bomen, bibliotheek, fontein en diverse terrassen. Leidsche Rijn Centrum is het kloppend hart van de wijk, met leuke winkels, gezellige terrasjes en pleinen. Lekker lopend boodschappen doen, ergens eten, een wijntje drinken, het kan allemaal! De wekelijkse markt is op donderdag en in de winter is er zelfs een schaatsbaan. Het openbaar vervoer naar Utrecht en omstreken is goed geregeld en er is een NS-station op 2 minuten loopafstand, daarna sta je binnen 5 minuten op Utrecht Centraal. Op de fiets zit je binnen ca. 10 minuten in de oude binnenstad. Aan autobezitters is ook gedacht, het is mogelijk een parkeerplaats te huren in de parkeergarage. De snelwegen A2/A12/A27 zijn snel te bereiken.

Balkon
Via de eetkamer bereik je middels een toegangsdeur het balkon, gelegen op het zuidoosten met uitzicht over het mooi ingerichte Brusselplein.

- Bouwjaar 2018.
- Modern en strak afgewerkt appartement in Leidsche Rijn Centrum.
- De grond is door de gemeente uitgegeven in erfpacht.
- De canon is eeuwigdurend afgekocht.
- Woonoppervlakte 73 m2.
- Ruime inpandige berging van 6 m2.
- Balkon op het zuidoosten met uitzicht op het Brusselplein.
- Verwarming middels stadsverwarming, vloerverwarming, Warmte Terug Win-installatie en een
warmtepomp.
- De badkamer is daarnaast tevens voorzien van elektrische verwarming.
- De vloerverwarmingsinstallatie kan in de zomer worden gebruikt als vloerkoeling.
- Het gehele complex “De Frederik” is aangesloten op de energie opwekkings- en distributie-installatie
(EODI) van leverancier ENGIE.
- De vloeren zijn voorzien van een moderne laminaatvloer.
- De moderne keuken is voorzien van vaatwasser, inductiekookplaat, recirculatie-afzuigkap, combi
stoomoven en koelkast.
- De badkamer is geheel betegeld in moderne kleurstelling, voorzien van modern
wastafelmeubel, doucheruimte met glazen wand en design radiator.
- De VvE is actief en gezond en de servicekosten bedragen € 137,06 per maand.
- Energielabel A.
- Oplevering in overleg.

73 m2
12
201812
249 m3