Aantal bezoekers online 23
Hendrik De Vosweg  2,8411KJ Jubbega

Hendrik De Vosweg 2

8411KJ Jubbega

152 m2 / 1880 m2
Vraagprijs € 500.000,-
Makelaardij Ytsma

Een prachtige kans voor de liefhebber van het echte buitenleven! Rust, ruimte, prachtige vergezichten en privacy volop in en rond deze vrijstaande woning in het buitengebied van Jubbega. En hebt u paarden of kleinvee? Genoeg ruimte op dit perceel van 1.880 m2. Het oorspronkelijke huis werd uitgebreid met een grote aanbouw, waardoor de woon- en leefruimte meer dan verdubbeld is. Winkels, scholen en overige voorzieningen vindt u op korte afstand in de dorpen Jubbega en Gorredijk. Leeuwarden en Groningen liggen op ca. dertig autominuten van deze prachtige woonlocatie.

Hal en toilet. Ruime en lichte woonkamer met rookkanaal. Grote keuken en bijkeuken. Op de begane grond is ook de badkamer met douche en bad gesitueerd.

De ruimte boven de hele aanbouw is benut, waardoor er zich op de verdieping zes slaapkamers bevinden, met diverse mogelijkheden om desgewenst de indeling te veranderen. Vlizotrap geeft toegang tot de bergzolder.

Garage. Grote voor-, zij- en achtertuin, deels omzoomd met bomen en heggen. Geschikt voor diverse toepassingen.

- Woning en perceel met veel ruimte om naar eigen wens in te delen;
- Vrij uitzicht over de weilanden;
- Ligging op korte afstand van de voorzieningen.

Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een bezichtiging. Die is altijd vrijblijvend. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond.

152 m2
1880 m2
21
1965
616 m3