Aantal bezoekers online 22
Erfscheidenweg  53,7833JV Nieuw-amsterdam

Erfscheidenweg 53

7833JV Nieuw-amsterdam

117 m2 / 2100 m2
Vraagprijs € 389.500,-
Pat Makelaardij

Vriendelijk doch dringend verzoek eerst de gehele tekst te lezen voordat u in de telefoon klimt!

Locatie, locatie, locatie dat blijft het belangrijkste aspect voor de waarde van een woonhuis. Deze charmante, vrijstaande, ruime, fraai gelegen en vanwege de historisch lage rente betaalbare woning staat ook nog eens te koop op een prachtige locatie! Een ideaal object voor degene die op zoek is naar een huis met mogelijkheden. Het geheel is gelegen op een zeer fijne locatie met een vrije woonbeleving aan zowel de voor- als achterzijde direct grenzend aan het landelijk gebied. Het zeer complete dorp Nieuw- Amsterdam/ Veenoord is ook nog eens zeer nabij gelegen. Wat een genot! Bij het huis is een vrijstaande houten garage (65m2) aanwezig alsmede een riante vrijstaande, te restaureren schuur (97 m2) en een vrijstaand stookhok. In de tuin ervaart u optimale privacy en een perfecte zonligging gezien de ruime en vrije opzet van het geheel. Deze traditioneel gebouwde woning is doorlopend gemoderniseerd echter u dient wel rekening te houden met het afwerken van de gehele eerste verdieping, het verstevigen van de kap constructie, offerte aanwezig van € 20.000,= (kap is geheel vernieuwd en geïsoleerd maar er is niet het juiste verband aangebracht, rapport aanwezig). Meerdere detailleringen dienen eveneens afgewerkt te worden. Alleen door een kijkje te nemen krijgt u het juiste beeld van deze charmante woning dus bel gerust voor een vrijblijvende afspraak.

Begane grond: entree in de centrale hal met doorgang naar vrijwel alle vertrekken. We beginnen in het fijne voorhuis. De riante woonkamer (ca. 40 m2) is aan de voorzijde van het huis gelegen en heeft een mooie raampartij met goede lichtinval. In de woonkamer is aan de voorzijde ook de nieuwe meterkast gesitueerd en gezien de leuke ruimte is hier bijvoorbeeld ook eenvoudig een werk-/ speelkamer te realiseren indien gewenst. In het hart van het huis is de eetkamer (ca. 16 m2) en de fraaie keuken (ca. 13 m2) gesitueerd waarbij er in 2017 een fraaie nieuwe keuken is geplaatst. De keuken is v.v. een vaatwasser, inductie kookplaat, RVS schouw, combi- magnetron, koelkast en een granieten werkblad. Het achterhuis is ook heerlijk ruim opgezet en functioneel ingericht waarbij u de badkamer aantreft die is v.v. een douche, bad, hangtoilet en wastafel met badmeubel. De grote bijkeuken (17 m2) met achterdeur en separaat toilet (te renoveren) is een zeer praktische aanvulling op uw woongenot. In het achterhuis is eveneens een extra werkkamer aanwezig met c.v.- opstelling en een keukenblokje. Momenteel is er effectief 1 slaapkamer aanwezig en deze is eveneens in het achterhuis gesitueerd direct naast de werkkamer. De gehele begane grond is neutraal afgewerkt, heeft prima lichtinval en u ervaart een goed contact met de buitenwereld. In het voorhuis zijn geïsoleerde betonvloeren aanwezig die zijn v.v. vloerverwarming. Gezien de praktische indeling is het huis geschikt voor een breed publiek van gezinnen tot senioren en zelfs dubbele bewoning zou tot de mogelijkheden kunnen behoren.

Eerste verdieping: de gehele eerste verdieping dient afgewerkt te worden en kunt u naar eigen inzicht en wensen indelen. Op deze verdieping is ca. 60 m2 woonoppervlakte te verdelen dus u kunt hier met gemak 3 ruime slaapkamers en een badkamer realiseren! Ruimte zat om er echt uw eigen idee mooi op los te kunnen laten. Het voorhuis is reeds bevloerd dus hier kunt u relatief snel beginnen met indelen.

Tuin: de veel privacy biedende tuin is rondom het huis gelegen met het accent op het fraaie landelijke gebied aan de achterzijde. Hier kunt u letterlijk kilometers ver van u af kijken! Deze heerlijke tuin en de fijne bijgebouwen bieden voor elk wat wils. Van klussen in de garage tot heerlijk tuinieren of ontspannen op het zonneterras of uw lekker op uw gemak de oude schuur in oude luister restaureren. Gezien de zeer fraaie ligging direct grenzend aan het landelijk gebied ervaart u een optimaal landelijk woongenot. De vrije en lommerrijke woonbeleving, met alle voorzieningen van het zeer complete dorp Nieuw- Amsterdam in de nabijheid, maken het plaatje compleet. Op eigen terrein is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig voor meerdere auto's.

Bijzonderheden: nieuwe keramische dakpannen; nieuwe kunststof kozijnen; kunststof boeien en kunststof rabatdelen; het dak is vernieuwd en geïsoleerd; v.v. HR++ isolatieglas en deels triple isolatieglas; voorhuis is v.v. muur- en vloerisolatie; achterhuis is zeer waarschijnlijk niet geïsoleerd; Intergas HRe combiketel uit 2019 (eigendom); compleet en betaalbaar wonen op een fraaie stek; ideaal object geschikt voor een breed publiek; Nieuw- Amsterdam/ Veenoord heeft een zeer uitgebreid winkelbestand en o.a. een treinstation; goede uitvalswegen richting Emmen, Klazienaveen, Hoogeveen en Coevorden; goede ontsluiting richting Zwolle, Groningen en Duitsland middels A37/ N34.

117 m2
2100 m2
22
1915
607 m3