Aantal bezoekers online 12
De Walvisch  12,3894GK Zeewolde

De Walvisch 12

3894GK Zeewolde

138 m2 / 522 m2
Vraagprijs € 695.000,-
Flevopand Makelaars

Wonen in een nieuwe vrijstaande villa zonder er lang op te hoeven wachten!

De Walvisch in Zeewolde is een straat in de populaire Polderwijk met een diversiteit aan vrijstaande woningen met op de hoek dit karakteristieke huis dat opvalt door de witte gevel, antraciet geglazuurde dakpannen en antraciet kleurige kozijnen. Flevopand Makelaars is dan ook bijzonder trots u deze mooie, vrijstaande woning met garage, voorzien van zonnepanelen, op een kavel van 522 m2, een heerlijke leefkeuken, ruime woonkamer, 3 slaapkamers en fantastische op het zuiden gelegen achtertuin met prachtige kapschuur aan te mogen bieden. Deze woning is gebouwd in 2019, dus alles is zo goed als nieuw met een hoog afwerkingsniveau.

Let op! Deze woning wordt u aangeboden middels een ''bieden vanaf'' prijs. Biedingen vanaf €695.000,- worden door verkoper in overweging genomen.

Wat een aanblik als je bij De Walvisch 12 aankomt! De voor- en zijtuin is fraai aangelegd met plantenborders, grindpaden en grote staptegels als pad naar de voordeur. Daarnaast is er een ruime oprit met ruimte voor 2 auto’s en natuurlijk nog de mogelijkheid om een auto in de garage te parkeren.

We komen binnen in een stijlvolle hal waar gelijk de mooie hardhouten open trap in het oog valt, maar zeker ook de prachtige tegelvloer die op de gehele begane grond ligt en voorzien is van vloerverwarming. Hier vinden we ook de meterkast, toiletruimte en toegang tot een bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine, droger en voorzien van een uitstortgootsteen met kraan. U heeft hier de mogelijkheid om nog meer bergruimte te creëren of plaats voor extra witgoed. Vanuit de hal komen we in de grote leefkeuken met ruimte voor een royale eethoek waar je heerlijk met familie en vrienden kunt genieten, zo hoeft de kok niets van de gezelligheid te missen. Iedere kok komt in deze mooie keuken tot zijn recht. Het keukenmeubel in L-opstelling biedt veel bergruimte in de lades en kasten én veel werkruimte op het keramieken blad in de kleur Nero Zimbabwe River dat heel mooi combineert met de fronten in Bavaria eiken. Natuurlijk bent u hier van alle gemakken voorzien door de diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat met afzuigschouw, vaatwasser en in de hoge wandkast een oven en nog een combimagnetron met daarnaast de koel-/vriescombinatie. Bijna alle apparatuur is van het vertrouwde merk Siemens.

Op een mooie dag is het dan heerlijk “natafelen” op het terras dat u via de dubbele openslaande deuren vanuit zowel de keuken als vanuit de woonkamer kunt bereiken.

De zeer ruime woonkamer is met een dubbele schuifdeur van de keuken gescheiden, maar wil je toch contact houden, laat de schuifdeur dan lekker openstaan. In de woonkamer valt van alle kanten het licht naar binnen.

De achtertuin is op het zuiden gelegen en heel sfeervol aangelegd met plant- en boomvakken, een groot grasveld en een heerlijk terras bij de woning dat over de gehele breedte ligt. De pergola met harmonica schaduwdoek is natuurlijk een heerlijke plek om te genieten, in de zon óf in de schaduw, alles kan. Maar ook de prachtige kapschuur die achterin gelegen is, is een fantastische plek; uw outdoor eet- en woonkamer voor lange, gezellige avonden. Aan beide zijden van de tuin is er toegang naar de voorzijde van de woning. Ook kunt u de garage via een deur vanaf het terras betreden. Achter de tuin ligt een Wadi (groenstrook voor wateropvang) hierdoor heeft u veel ruimte en privacy in uw tuin.

Vanaf de overloop is er toegang tot 3 ruime slaapkamers en een badkamer. De slaapkamer links van de badkamer heeft een groot dakraam waardoor het licht naar binnen valt, de kamer daarnaast heeft zowel een dakraam aan de zijkant als een kleine dakkapel aan de voorzijde.

De badkamer ligt in het midden en is bijzonder mooi gestyled met mat witte wandtegels met een grijze vleug in combinatie met een blauwgroene hoogglans tegel, een wastafelmeubel voorzien van een brede zwarte wasbak met dubbele zwarte kranen. De zwarte handdoekradiator past hier heel mooi bij en ook het douchegarnituur van zowel de inloopdouche als het ligbad zijn in dezelfde stijl. Door de vloerverwarming is de tegelvloer altijd behaaglijk warm.

Rechts van de badkamer ligt de master bedroom met een zee aan natuurlijke lichtinval door 2 grote raampartijen, een aan de voorzijde en aan de zijkant door een grote dakkapel die ook voor een heel ruimtelijk gevoel zorgt. Wat is een master bedroom zonder eigen kleedruimte? Die heeft u hier dan ook ensuite; via een doorgang heeft u een plek om een grote inloopkast te creëren. De gehele eerste verdiepingsvloer is voorzien van een nette laminaatvloer.

Zolder:
Op de overloop is er een toegangsluik tot de bergzolder die via een vlizotrap bereikbaar is.
De woning is voorzien van 5 zonnepanelen (eigendom) en is aangesloten op stadsverwarming.

- Vrijstaande woning met garage
- Perceel van 522 m2
- Bouwjaar 2019
- Zonnepanelen
- Achtertuin op het zuiden
- 3 slaapkamers

Dit huis is gebouwd door Bouwbedrijf Hof uit Grootebroek, een traditioneel bouwbedrijf welke al meer dan 100 jaar bestaat. Dit bouwbedrijf is gespecialiseerd in het bouwen van kwalitatief hoogwaardige vrijstaande woningen. De woningen worden traditioneel gebouwd door vakmensen en alleen met gebruik van de beste materialen. Kortom van de kwaliteit van dit huis zult u nog jarenlang plezier hebben.

Zeewolde, ontstaan in 1984 in Flevoland, is de jongste gemeente van Nederland. Door de centrale ligging in het midden van Nederland bent u zo in de Randstad. Als u wilt wonen in een omgeving waar rust, ruimte, groen en water een centrale rol vervullen en waarbij aandacht is voor een veilige leefomgeving, dan past Zeewolde helemaal bij u. De Polderwijk is de nieuwste ontwikkeling aan de noordwestkant van Zeewolde. Hier kunt u genieten van alle ruimte te midden van water en groen. De wijk bestaat uit vier deelgebieden met elk zijn eigen woonsfeer en een diversiteit aan woningtypen. Parkkwartier is een parkachtig woongebied met groene uitlopers naar de Kuierbaan en de Waterlinie. Bergkwartier vormt een verhoogd gebied zodat op het niveau van de Zeewolderdijk gewoond kan worden met een mooi uitzicht over het Wolderwijd. In het Wolderwijd voor de kust van Zeewolde vind je een bijzonder schiereiland in de vorm van een tulp. De kelk van de tulp, het hoofdeiland, heeft de grootte van een voetbalveld en de langgerekte natuureilanden vormen de steel. Een strekdam van 200 meter verbindt het eiland met het vasteland. De schutsluis De Spieghel verbindt hier het deel van het Wolderwijd met de vaarroute De Diamant. Waterkwartier ligt aan de Waterlinie en wordt door de toekomstige vaarverbinding naar de Hoge Vaart een waterrijk gebied. Havenkwartier krijgt de uitstraling van een Zuiderzeehaven waarbij er de mogelijkheid is om bij de woning een sloep of boot aan te leggen. Vanuit die wijk kan zo gevaren worden naar het Wolderwijd, de randmeren of zelfs naar Friesland.

138 m2
522 m2
20192011
612 m3