Aantal bezoekers online 22
Boisotstraat  52,3554XC Utrecht

Boisotstraat 52

3554XC Utrecht

35 m2 /
Vraagprijs € 225.000,-
Prijsbewust makelaars B.V.

Op zoek naar een mooie, volledig gerenoveerde starterswoning op enkele minuten fietsen van het centrum? Aan de Boisotstraat, in de wijk Zuilen, ligt dit in 2019 gerenoveerde 2-kamer hoekappartement. Het appartement is volledig voorzien van vloerverwarming en bevindt zich op de 3e, tevens bovenste, verdieping met balkon waar je kunt genieten van de heerlijke avondzon. Tevens beschikt dit appartement over een aparte berging op de begane grond voor het stallen van bijvoorbeeld je fiets. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving. Belangrijk is dat er een actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren is. Dus je hebt geen zorgen over het onderhoud!

Graag nemen wij je mee voor een rondleiding. Indeling: Begane grond: Afgesloten portiek, bellentableau, brievenbussen en trapopgang. 3e verdieping: Aan het einde van de galerij komen we bij de voordeur. Entree met hal, intercom en een gloednieuwe badkamer voorzien van vloerverwarming, douche, wastafel en spiegel met verlichting en verwarming, toilet en wasmachineaansluiting. Wanneer je vanuit de hal de woonkamer inloopt valt je oog meteen op de grote raampartij aan de achterkant van het appartement. Door de ramen die grenzen aan het balkon, is het appartement heerlijk licht en voelt de ruimte groot aan. Tevens beschikt de woonkamer over een moderne keuken met alle benodigde voorzieningen zoals een vaatwasser, combi - magnetron, inductie kookplaat en koelkast/vriezer. De woonkamer geeft je ook toegang tot het zonnige balkon. De slaapkamer met inbouwkast is gelegen aan de voorzijde van de woning.

- Bouwjaar: 1984.
- Woonoppervlakte: Circa 35m2.
- Nieuwe Cv-ketel: Remeha (bouwjaar 2020).
- Koper dient de woning zelf te bewonen (verloopt na 23-01-2022)
- Servicekosten bedragen in totaal € 59,73 per maand.
- Berging is voorzien van een stroomaansluiting.
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
- Koopcontract zal een asbest en een ouderdomsclausule bevatten.
- Oplevering in overleg.

Interesse: Plan dan snel uw afspraak in.

35 m2
13
198413
117 m3