Aantal bezoekers online 940
Van Bossestraat  78 2,1051KB Amsterdam

Van Bossestraat 78 2

1051KB Amsterdam

41 m2 /
Vraagprijs € 295.000,-
RE/MAX PRO

*Bezichtiging direct in te plannen via de website van RE/MAX PRO*
*View can be scheduled directly via the RE/MAX PRO website*

Adres: Van Bossestraat 78 1051 KB Amsterdam
Open en licht 1 slaapkamer appartement (41 m2) op toplocatie aan de Van Bossestraat in Amsterdam

•Zeer gewilde locatie vlak bij het Westerpark
•Heerlijk breed balkon
•Veel natuurlijk lichtinval

Dit prachtige 1 slaapkamer appartement ligt in een bijzonder rustige straat in het zeer gewilde West Amsterdam. Op steenworp afstand vind je het Westerpark, maar ook de populaire Haarlemmerstraat, talloze gezellige cafés, koffietentjes en restaurants en alle winkels die je nodig hebt voor je dagelijkse boodschappen. Daarnaast ben je uitstekend verbonden met het openbaar vervoer, als ook met uitvalswegen naar de ringweg A10.

In dit appartement op de tweede verdieping geniet je dankzij de grote raampartijen van prachtig lichtinval, van een heerlijk weids uitzicht over de omgeving vanaf het brede balkon en van een prettig ruimtelijk gevoel dankzij de hoge plafonds en de open keuken in de woonkamer. Een unieke combinatie op een toplocatie als deze.

De woning bestaat uit een ruime woonkamer met gezellige open keuken, een hal, een nette badkamer, een heerlijk lichte slaapkamer en een prachtig breed balkon.

De riante woonkamer biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek, een gezellig eetgedeelte en een bureau, bijvoorbeeld op een fijne lichte plek bij het raam. Daarnaast beschikt het appartement over een balkon over de gehele breedte van de woning, waarop je in je buitenlucht kunt genieten van een heerlijk kopje koffie of een gezellige maaltijd. Tot slot bevat de slaapkamer een kamerbrede inbouwkast, waarin je jouw hele garderobe kwijt kunt.

Het appartement is onderdeel van een goed onderhouden appartementencomplex met bouwjaar 1924.

INDELING
Het gelijkvloerse appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het appartementencomplex. Via de hal met meterkast bereik je de badkamer en de ruime woonkamer met een gezellige open keuken. Het heerlijke woonvertrek is daarnaast verbonden met de slaapkamer en met het balkon. In de slaapkamer vind je een inbouwkast en twee prachtige raampartijen, waardoor dit een heerlijk lichte ruimte is. De badkamer is voorzien van een fijne douche, een toilet en een wastafelmeubel.

BUITENRUIMTES
Het appartement beschikt aan de achterzijde over een balkon van 6 m2 over de gehele breedte van het appartement. Je kunt op deze toplocatie dus in alle rust genieten van het buitenleven op je eigen, fijne plekje.

WOONOPPERVLAKTE & OPPERVLAKTE BUITENRUIMTE
De netto woonoppervlakte bedraagt 41 m2. Het balkon is 6m2. De totale bruto woonoppervlakte bedraagt 48 m2. NEN2580 gemeten, meetrapportage is beschikbaar.

LOCATIE
Dit centraal gelegen appartement bied je de unieke kans om comfortabel te wonen op een zeer gewilde toplocatie. Met het Westerpark en de Jordaan om de hoek, het riante aanbod aan horeca, de nabijheid van verschillende populaire winkelstraten zoals onder andere de Haarlemmerstraat, de nabijheid van verschillende gezellige markten zoals de Noordermarkt en de Lindengracht en verschillende sportvoorzieningen, is dit een locatie waarvan velen alleen maar kunnen dromen!

BEREIKBAARHEID EN PARKEREN
Centraal gelegen en toch goed bereikbaar? Nou en of! Supermarkten en andere dagelijkse benodigdheden bereik je gemakkelijk te voet, terwijl je met de fiets in mum van tijd in het centrum van Amsterdam bent. In de buurt vind je daarnaast verschillende tramhaltes, en Amsterdam Centraal bevindt zich op 12 minuten fietsen. Parkeervoorzieningen op basis van vergunningen vind je voor de deur.

OPLEVERING
De oplevering zal in overleg plaatsvinden.

Deze aanmelding is met zorg samengesteld; de informatie die wordt verstrekt is echter indicatief en er kunnen geen rechten aan ontleend worden.

De bijzonderheden van deze woning
- Eigen grond
- Veel licht
- VvE bijdrage: € 133,- per maand (Incl. €60,- voorschot elektra)
- Balkon op het westen
- Woonoppervlakte: 41 m2
- Bouwjaar: 1924
- Oplevering in overleg.

ENGLISH TRANSLATION

Address: Van Bossestraat 78 1051 KB Amsterdam
Open and bright apartment (41 m2) on prime location on the Van Bossestraat in Amsterdam

- Very popular location near the Westerpark
- Lovely wide balcony
- Lots of natural light

This beautiful one-bedroom apartment is located in a very quiet street in the very popular West Amsterdam. Just steps away you will find the Westerpark, but also the popular Haarlemmerstraat, numerous cafes, coffee shops and restaurants and all the stores you need for your daily groceries. In addition, you are well connected to public transport, as well as roads to the A10.

In this apartment on the second floor you can enjoy beautiful light through the large windows, a wonderful panoramic view of the surroundings from the wide balcony and a pleasant feeling of space thanks to the high ceilings and the open kitchen in the living room. A unique combination in a prime location like this.
The house consists of a spacious living room with cozy kitchen, a hallway, a bathroom, a lovely bright bedroom and a beautiful wide balcony.

The spacious living room offers plenty of room for a comfortable seating area, a cozy dining area and a desk, for example in a nice bright spot by the window. In addition, the apartment has a balcony over the entire width of the house, where you can enjoy a nice cup of coffee or a cozy meal in the open air. Finally, the bedroom contains a wall-to-wall closet, where you can put your entire wardrobe.

The apartment is part of a well maintained apartment complex built in 1924.

LAYOUT
The ground floor apartment is located on the second floor of the apartment complex. Through the hall with small storage / meter cupboard you reach the bathroom and the spacious living room with a cozy open kitchen. The lovely living room is also connected with the bedroom and the balcony. In the bedroom you will find a closet and two beautiful windows, making this a lovely bright room. The bathroom has a nice shower, a toilet and a washbasin.

OUTSIDE SPACE
The apartment has a balcony of 6 m2 at the rear over the entire width of the apartment. You can in this prime location so in peace enjoy the outdoors in your own sweet spot.

LIVING AREA & OUTDOOR AREA
The net living area is 41 m2. The balcony is 6m2. The total gross living area is 48 m2. NEN2580 measured, measurement report is available.

LOCATION
This centrally located apartment offers you the unique opportunity to live comfortably in a highly sought after prime location. With the Westerpark and the Jordaan around the corner, the wide range of restaurants, the proximity of several popular shopping streets such as the Haarlemmerstraat, the proximity of several nice markets such as the Noordermarkt and the Lindengracht and various sports facilities, this is a location that many can only dream of!

ACCESSIBILITY AND PARKING
Centrally located and yet easily accessible? Well and truly! Supermarkets and other daily necessities are easily accessible on foot, while the center of Amsterdam can be reached by bike in no time. In the neighborhoud you will also find several tram stops, and Amsterdam Central Station is 12 minutes away by bike. Parking facilities based on permits can be found in front of the door.

DELIVERY
The delivery will take place in consultation.

The particulars of this property
- Own land
- Lots of light
- VvE contribution: € 133, - per month (Incl. € 60, - advance electricity)
- Balcony facing west
- Living space: 41 m2
- Year of construction: 1924
- Delivery in consultation.

41 m2
12
2147483647
137 m3