Aantal bezoekers online 318
Dr. Albert Schweitzerdreef  59,3146AA Maassluis

Dr. Albert Schweitzerdreef 59

3146AA Maassluis

99 m2 / 3549 m2
Vraagprijs € 325.000,-
Waterweg Woning Makelaar

Liefde op het eerste gezicht! Dit prachtige en volledig geïsoleerde maisonnette appartement is niet alleen tot in de puntjes afgewerkt, maar heeft ook een groot balkon op het zuidwesten gelegen met prachtig uitzicht over de Nieuwe Waterweg! Het appartement heeft twee slaapkamers, een badkamer, riante woonkamer met toegang tot balkon en een prachtige moderne keuken. Inpakken en verhuizen dus.

De voordeur van nummer 59 is te vinden op de galerij van de tweede verdieping, waar u binnenkomt in de hal, met hier toegang tot het toilet en de woonkamer met open keuken.

In deze lichte en sfeervolle living heeft u alle ruimte om een gezellige zithoek te creëren. De woonkamer is voorzien van een ingebouwde kast voor extra opbergruimte. Daarnaast kunt u een grote eettafel kwijt, waar u en uw gasten graag aanschuiven om even bij te praten of met elkaar te eten. De living kijkt uit op de Nieuwe Waterweg, waardoor het uitzicht nooit hetzelfde is dankzij de vele schepen niet langskomen!
De moderne keuken (2020) heeft een smaakvolle afwerking en is gelegen aan de voorkant. De ruimte is van alle gemakken voorzien, zoals een vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en combi-oven/magnetron en 4-pits inductiekookplaat met afzuigkap. Deze open keuken heeft een nette uitstraling dankzij de greeploze kastdeuren en het granieten blad. Op de hele eerste woonlaag ligt een doorgelegde pvc-vloer met vloerverwarming en de muren en plafonds zijn licht en netjes afgewerkt.

De trap in de woonkamer leidt naar de tweede woonlaag, met hier twee slaapkamers en de badkamer. Ook hier ligt een doorgelegde pvc-vloer. De kamer aan de voorkant is voorzien van ingebouwde kasten, die een riante opbergruimte bieden voor uw garderobe. Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer (2020), die in een sfeervol, eigentijds design is gestoken. Hier vindt u een wastafelmeubel met spiegel, een slim geplaatst toilet en een heerlijke inloopdouche met een regen douchekop. Ideaal voor een verkwikkende start van uw dag!

Balkon
Het balkon is gelegen op het zuidwesten en kijkt vrij uit over de prachtige Nieuwe Waterweg, hierdoor is het uitzicht ontzettend gevarieerd dankzij de vele verschillende schepen die hier langsvaren! Het zorgt ook voor veel privacy. Er ligt kunstgras en er is genoeg ruimte voor een gezellige tuinset of loungeset, om op warme dagen van de buitenruimte te kunnen genieten.

Instapklaar appartement met unieke afwerking
Luxe badkamer en keuken 2020
Kunststof schuifpui 2019
Elektrische zonnescherm 2019
Oplevering eind november 2021

-Dichtbij-
Vrij uitzicht Waterweg
Metro
Basisschool
Winkelcentrum Steendijkpolder
Diverse sportverenigingen

-Clausule-
Ouderdomsclausule

99 m2
3549 m2
22
197822
297 m3