Aantal bezoekers online 1510
Catalonie  11,3524KX Utrecht

Catalonie 11

3524KX Utrecht

93 m2 / 128 m2
Vraagprijs € 400.000,-
RE/MAX Gildenhof

In de kindvriendelijke en groene wijk Lunetten ligt deze goed onderhouden tussenwoning met drie (voormalig vier) ruime slaapkamers, veel bergruimte en een heerlijke tuin op het oosten. De woning ligt aan een doodlopend straatje en daardoor is het erg rustig. Kortom, een heerlijk huis op een fijne plek met veel groen in de omgeving en toch op fietsafstand van Utrecht centrum. Ligging De wijk Lunetten staat bekend om de rust, ruimte en het groen met alle benodigde voorzieningen in de directe nabijheid zoals openbaar vervoer (o.a. station Utrecht Lunetten), scholen, sportaccommodaties, centrum voor medische zorg en apotheek, sociaal cultureel centrum, bibliotheek, kinderboerderij, (bouw) speeltuin en het wijk-winkelcentrum. Op nog geen tien fietsminuten ligt Amelisweerd en recreatieplas Laagraven. Hier kun je heerlijk wandelen, suppen, varen of lekker op het terras zitten. Binnen een paar minuten zit je op de ring naar de A-12, A-27, A-28 of A-2. Station Lunetten is slechts een paar minuten fietsen en ook het Centrum van Utrecht is goed te bereiken op de fiets.

Verkoper vertelt:
Toen we deze woning kochten moesten we bijna alles doen en dat hebben we gedaan. Zo zijn alle vloeren, keuken, badkamer, muren, dakkapel vervangen of gerealiseerd. Wat ons aansprak is de rustige straat en de groene bomen achter de woning waardoor je heel rustig woont. De stad, station en snelweg is dichtbij en het is een leuke buurt met vriendelijke buren. Waar wij als gezin extra van genoten is de kinderboerderij. Het is hier gezellig en ze hebben goede koffie. Daarnaast is er ook nog een grote speeltuin in de buurt. Toch gaan we verhuizen omdat we landelijker gaan wonen. We wensen de volgende heel veel woonplezier maar dat gaat zeker lukken.

Begane grond: Entree, hal met meterkast en toegang tot ruime, lichte woonkamer met open woonkeuken aan de achterzijde. De keuken is van alle gemakken voorzien. Er is een ruime bergkast en via een aparte hal kom je bij het toilet met fonteintje en trap. Via de loopdeur bereik je de groene achtertuin met vrijstaande stenen berging met achterom.
Eerste verdieping: Via de overloop toegang naar de twee ruime slaapkamers van beide 13m² en de badkamer. Hier is de indeling gewijzigd waardoor er nu een slaapkamer minder is maar een grote overloop en op dit moment een extra werkplek gerealiseerd is. De moderne badkamer is voorzien van douche, wastafel, wasmachine aansluiting en mechanische ventilatie.
Zolder: De hoge zolder is bereikbaar met een vaste trapen en voorzien van opstelplaats voor de cv-ketel en een nieuw dakkapel.

- Bouwjaar 1984;
- Drie slaapkamers en vierde is mogelijk;
- Woonoppervlakte ca. 93m²;
- Nabij Amelisweerd;
- Verwarming en water door middel van CV-ketel uit 2016;
- Woning is grotendeels voorzien van houten kozijnen en dubbele beglazing;
- Energielabel B;
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht (AV 1989);
- Aanvaarding in overleg.

Interesse in deze woning? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee!

93 m2
128 m2
321 m3