Aantal bezoekers online 677
Ravestraat  36,4301BC Zierikzee

Ravestraat 36

4301BC Zierikzee

64 m2 / 121 m2
Vraagprijs € 175.000,-
Delta Makelaardij B.V.

Woningzoekers opgelet! DELTA Makelaardij mag namens haar opdrachtgever deze stadswoning met fijne achtertuin te koop aanbieden. Ben je opzoek naar een opknapper gelegen in het monumentale centrum van Zierikzee op steenworp afstand van alle voorzieningen? Dan is dit je kans!

Welkom aan de Ravestraat 36 te Zierikzee!

Je komt binnen in de hal van de woning waar de meterkast is gesitueerd. Vanuit de hal kom je in de woonkamer met de doorgang naar de keuken. De woonkamer geniet, door de raampartijen aan beide zijden van veel lichtinval.

Via de woonkamer is de keuken te bereiken, hier is tevens de geiser voor warmwater gesitueerd. De keuken kent een simpele opstelling en kan wel een facelift gebruiken. Middels de keuken kom je in de badkamer v.v. wastafel, douche en toilet.

Via de wenteltrap in de woonkamer kom je op de overloop van de eerste verdieping. De eerste verdieping telt een tweetal slaapkamers gesitueerd aan de voor- en achterzijde van de woning.

Vanuit de keuken, of via de vrije achterom(!), kom je in de achtertuin. De tuin is beschut en voorzien van een tweetal overkappingen en een schuurtje welke plaats biedt voor een tweetal fietsen en tuingereedschap. Doordat de tuin gelegen is op het westen kunt u vanaf de middag genieten van het zonnetje! Via de vrije achterom stap je zo op de fiets richting je werk, de haven of de gezellige winkelstraten van Zierikzee.

Omgeving
Zierikzee staat niet voor niets bekend als een monumentale havenstad. De stad heeft al sinds de 15e eeuw een indrukwekkend aanzicht mede door haar stadspoorten, muren, kerken, torens en molens. Hiervan is vandaag de dag nog veel van te zien, zo telt de stad meer dan 500 monumenten welke veel bezoekers van binnen- en buitenland trekken. Dat is niet alles, Zierikzee heeft namelijk nog veel meer te bieden. Denk hierbij aan de prachtige haven waar je kan genieten van het prachtige uitzicht, of de bruisende winkelstraten en het centrum waar je heerlijk kunt borrelen.

Al enthousiast geworden en gaat het klusgevoel al kriebelen? Maak dan snel je interesse kenbaar!

Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk.

64 m2
121 m2
238 m3