Aantal bezoekers online 564
Breitnerstraat  52C,3015XH Rotterdam

Breitnerstraat 52C

3015XH Rotterdam

129 m2 /
Vraagprijs € 550.000,-
vandeVijver Makelaardij

Fantastische 5-kamer dubbele bovenwoning (129 m2) gelegen in de 'gouden bocht' van de zeer geliefde Breitnerstraat. Het appartement ligt om de hoek van de statige Mathenesserlaan. Leuke restaurants, winkels, theaters een tennisbaan en het museumpark liggen in de directe omgeving. Het appartement beschikt nog over authentieke details wat de woning karakter geeft. Vanuit de woonkamer kijk je uit over de prachtige en breed opgezette Breitnerstraat met haar geliefde boompartijen. Er zijn goede aansluitingen voor openbaar vervoer en ook de uitvalswegen zijn binnen een paar autominuten te bereiken. Het bruisende centrum is op steenworp afstand!

Karakteristiek open portiek met trapopgang naar de 2e verdieping.

2e verdieping:
Eigen trapopgang naar de hal met toilet op de 2e verdieping. Bij binnenkomst word je verrast door het ruimtelijke gevoel. De stijlvolle trap en de authentieke details zetten de toon voor een perfecte sfeer. Vanuit de hal heb je toegang tot alle vertrekken op deze verdieping. De woonkamer is gelegen aan de voorzijde en biedt een prachtig uitzicht over de boomrijke Breitnerstraat. Grenzend aan de woonkamer is er een ruimte welke nu in gebruik wordt genomen als home office. Indien gewenst kan hier gemakkelijk een extra slaapkamer worden gecreëerd. Het woon- en eetgedeelte worden van elkaar gescheiden middels de en suite. Ook hier komt het authentieke gevoel weer terug door de glas in lood ramen. In de en suite en de home office zijn in totaal maar liefst 7 inbouwkasten verwerkt! Erg handig voor extra opbergruimte. De eetkamer ligt aan de achterzijde en biedt een vrij uitzicht op o.a. de tennisbaan en het museum Boijmans van Beuningen. De keuken ligt tevens aan de achterzijde en is voorzien van diverse apparatuur zoals een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken toegang tot het balkon, welke gelegen is op het zuidoosten. Hier kun je heerlijk de dag starten, in de zon, met een kop koffie en een rustgevend uitzicht.

Halve 3e verdieping:
Middels de interne trap toegang tot de ruime overloop op de 3e verdieping, welke gelegen is aan de voorzijde en met 2 ruime slaapkamers, een badkamer en een walk-in closet. De masterbedroom is voorzien van airconditioning. In de walk-in closet is er ruimte voor een wasmachine en droger. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel, designradiator en toilet. Door het dakraam komt er een mooie lichtinval binnen.

-Bouwjaar 1937
-Eigen grond
-Gelegen in de 'gouden bocht' van de Breitnerstraat
-Gebruiksoppervlakte wonen ca. 129 m2
-Geheel voorzien van dubbel glas
-Voorzien van een prachtige eikenhouten vloer
-Warm water en verwarming middels CV-ketel (bouwjaar 2017)
-Het appartement is gelegen in een gebied dat is aangemerkt als beschermd stadsgezicht
-Actieve VvE (met Meerjaren Onderhoudsplan): bijdrage ca. € 176,85 per maand
-In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule worden opgenomen

Oplevering:
-In overleg

vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.

Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.

129 m2
23
193723
436 m3