Aantal bezoekers online 318
Burgemeester van Rijnsingel  9,5913AM Venlo

Burgemeester van Rijnsingel 9

5913AM Venlo

241 m2 / 260 m2
Vraagprijs € 819.000,-
VeTeBe B.V.

Op een toplocatie aan de rand van het centrum van Venlo, met uitzicht op het Julianapark, is dit prachtig gerenoveerde herenhuis met vrije achterom uit 1906 gelegen.

De woning met prachtige authentieke uitstraling en originele sierlijsten, ornamenten en paneeldeuren heeft o.a. een royale woonkamer, een grote leefkeuken met lichtstraat en een schuifpui naar de tuin, 4 slaapkamers, 2 badkamers, een zwembad in de tuin en een grote kelder. Het herenhuis heeft hoge plafonds en veel natuurlijk lichtinval waardoor het nog ruimer aanvoelt dan dat het al is. Het voorportaal toont direct de mooie sierlijsten en de authentieke tegelvloer. De hal die hierna volgt heeft een karakteristieke trapopgang die nog origineel is en doorloopt tot en met de 2de verdieping.

De achtertuin is zeer diep (ca. 16m), ligt op het zuidoosten en heeft een vrije achterom. Deze is onderhoudsvriendelijk aangelegd en heeft een mooi zwembad (2019). Wanneer je in de tuin zit merk je niets van de drukte van de stad. Ook binnen hoor je nagenoeg geen geluid van buiten. Hierdoor is het zeer privacy gericht, rustig wonen én toch nabij het centrum.

De woning ligt aan de rand van het Julianapark op steenworp afstand van het centrum van Venlo, het station en diverse restaurants en supermarkten.

Vestibule (voorportaal van ca. 8m²) met daarachter de hal (ca. 11,5m²) met toegang tot het toilet (halfhoog betegeld en v.v. fonteintje) en de karakteristieke trapopgang welke doorloopt tot en met de tweede verdieping. Vanuit de hal is zowel de woonkamer als keuken en de kelder bereikbaar.

De gehele benedenverdieping heeft nog mooie oude sierlijsten, ornamenten en paneeldeuren. In combinatie met de schouw in de woonkamer (2x) en de hoge plafonds geeft dit de woning een prachtige, karakteristieke uitstraling.

De woonkamer van maar liefst 46m² is en suite en bestaat uit twee grote delen. De hoge ramen met glas in lood zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en een mooie uitstraling.

De keuken/eetkamer (ca. 29m²) is een echte woonkeuken. Er is een lichtstraat aanwezig en een schuifpui richting de tuin die beiden ook weer voor veel natuurlijke lichtinval zorgen. De keuken, van Bulthaup, is groot en open en staat in een hoekopstelling. Alle benodigde apparatuur is aanwezig. Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar. Hier zijn een spoelbak, inbouwkast en de witgoedaansluiting aanwezig.

De kelderingang zit onder de trap in de hal. De kelder bestaat uit 2 grote ruimtes die ideaal zijn voor bijvoorbeeld extra opslag. Aan de voorzijde zitten twee beluchtingsraampjes.

1ste verdieping
Het trappenhuis naar de eerste en ook tweede verdieping is heerlijk licht en bevat nog diverse karakteristieke elementen.

Vanuit de overloop op de eerste verdieping zijn de grote slaapkamer en badkamer toegankelijk. De slaapkamer is heerlijk ruim (ca. 20,5m²) en heeft een grote raam die voor veel lichtinval zorgt. Tevens is er airco aanwezig. Vanuit hier is er toegang tot de kleedkamer (ca. 12m²) met veel ingebouwde kasten. De kleedkamer biedt toegang tot een extra kamer welke nu is gebruik is als kantoor maar bijvoorbeeld ook kan dienen als hobbykamer of extra slaapkamer. Deze kamer is ca. 9,5m².

De badkamer is bereikbaar vanuit de overloop en vanuit de kleedkamer. Deze is ca. 11m² groot en v.v. een ligbad en inloopdouche met digitale thermostaatkraan (Tres), een dubbele wastafel + meubel en een hangcloset. De badkamer is halfhoog betegeld.

2de verdieping
De overloop op de tweede verdieping biedt toegang tot de 3 slaapkamers, de tweede badkamer, het toilet en de berging/stookruimte.

Twee van de drie slaapkamers zijn voorzien van airco. Wel hebben ze allemaal een dakkapel. De slaapkamer aan de achterzijde is het grootst en meet ca. 15m². De twee slaapkamers aan de voorzijde zijn ongeveer 12m² en 13m².

De badkamer, ca. 5m², is betegeld en v.v. een inloopdouche en een dubbele wastafel + meubel en een designradiator. Het aparte toilet is v.v. een hangcloset. De berging/stookruimte bevat de cv-ketel + boiler.

Zolder/vliering
Vanuit de overloop op de 2de verdieping is de vlizotrap bereikbaar. De vliering kan uitstekend dienen als extra bergruimte en is ca. 20m² groot.

Vanuit zowel de bijkeuken als via de schuifpui in de keuken is er toegang tot de tuin. Deze is onderhoudsvriendelijk en keurig aangelegd en heeft een prachtig zwembad (2019). Achterin de tuin ligt een houten schuurtje met overkapping. Het schuurtje is voorzien van water, elektra en de warmtepomp voor het zwembad. Onder het overdekte gedeelte is de vrije achterom. De tuin is volledig omheind middels stenen muren en heeft enkele beplanting.

- In de woning zijn nog de originele sierlijsten, ornamenten en paneeldeuren aanwezig.
- Er zijn 2 badkamers en 4 slaapkamers aanwezig.
- De woning is v.v. deels aluminium kozijnen en deels hardhouten kozijnen met dubbel glas.
- In de tuin ligt een prachtig, nagenoeg nieuw, zwembad (2019) dat wordt verwarmd d.m.v. een warmtepomp.
- Zowel in de woning als in de tuin is er weinig geluid en veel privacy.
- Openbaar betaald parkeren voor de deur. Een parkeervergunning via Gemeente Venlo kost €64,80 (voor een 1ste auto) en €129,20 (voor een 2de auto) per jaar.
- De gehele woning is keurig afgewerkt en waar nodig opgeknapt.

10
241 m2
260 m2
1906
1165 m3