Aantal bezoekers online 989
Vitoriadreef  37,3563VW Utrecht

Vitoriadreef 37

3563VW Utrecht

128 m2 / 122 m2
Vraagprijs € 525.000,-

Aan de Vitóriadreef 37 vind je deze instapklare hoekwoning die van alle gemakken is voorzien! De woning is gebouwd in 2016 maar heeft een jaren '30 stijl. De erker in de woonkamer geeft veel extra lichtinval, een prachtig groen uitzicht en een ruimtelijk gevoel. Sfeervol wonen in het midden van Nederland!

De woning is te vinden in Het Antoniuskwartier, een nieuwbouwproject met unieke locatie in de wijk Overvecht en volop aan het ontwikkelen! En de omgeving? Die is ideaal. De woning is omgeven door veel groen door de gunstige ligging aan het park de Vechtzoom en de Vechtoever, door het park wandel je bovendien zo naar Fort de Klop. Tevens hoef je maar vijf minuten te fietsen om van de natuur te kunnen genieten in natuurgebied de Ruigenhoekse Polder of de Maarsseveense Plassen! Zoek je liever de drukte op? Ook dat is mogelijk als je aan de Vitóriadreef 37 woont. In de nabije omgeving vind je namelijk genoeg scholen, sportverenigingen en winkels. Trek bijvoorbeeld een baantje bij zwembad de Kwakel aan de overkant, of ga schaatsen bij Sportcomplex Vechtsebanen om de hoek. Het centrum van Utrecht is binnen 10 minuten fietsen te bereiken, Winkelcentrum Overvecht is op loopafstand. En wil je verder de stad uit? Dan zijn de uitvalswegen richting A2, A12, A27 en A28 ook goed bereikbaar.

Bij binnenkomst in de hal zie je meteen de mooie en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer, die over de gehele begane grond doorloopt. In de hal bevindt zich tevens een toilet. Via de hal bereik je de ruime woonkamer van 28,2m². Wat al direct opvalt, is de vele lichtinval doordat het een hoekwoning betreft. Niet alleen door de grote raampartijen, maar ook door de glazen schuifpui met zicht op de achtertuin. Hierdoor oogt de woonkamer nóg ruimtelijker. Dit neemt overigens niets weg van het knusse gevoel dat je overvalt als je de woning betreedt. De hoogglans XL-keuken van 10,5m² is modern, strak en voorzien van Siemens keukenapparatuur. De keuken heeft soft close keukenkasten en is semi-greeploos, wat het geheel een verzorgde uitstraling geeft.

Bovenverdieping

De eerste verdieping is netjes afgewerkt en tevens volledig voorzien van een PVC-vloer. Alle ramen zijn voorzien van horren. Via de overloop betreed je aan je rechterhand de royale master slaapkamer van 19m², voorzien van twee grote raampartijen en een ruime inloopkast. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is 9.9m². De twee slaapkamers zijn gemakkelijk om te zetten naar drie slaapkamers. De luxe badkamer is prachtig betegeld, en voorzien van een tweede toilet, een mooie inloopdouche en een ruim ligbad. De trap naar zolder brengt je in een knusse en verassende ruimte waar voldoende ruimte is voor opslag en een werkplek, maar waar ook twee extra slaapkamers gerealiseerd kunnen worden.

Buitenruimte

Via de glazen schuifpui betreed je vanuit de woonkamer de tuin op het zuidoosten. Dit betekent de hele dag zon! De tuin is bijna 50m² en beschikt over een houten berging van 7m², voorzien van licht en elektra. De tuin is voorzien van twee terrassen en met elektrisch zonnescherm. Via de achterom kom je uit op het parkeerterrein, welke afgesloten is middels een slagboom. Hier is een eigen parkeerplaats .

- Ruime eengezinswoning

- Kindvriendelijke buurt

- Hoekwoning

- CV ketel uit 2016

- Glazen schuifpui

- Woning is voorzien van horren

- Nabij alle benodigde voorzieningen

- Veel lichtinval

- Op fietsafstand van het centrum

- Oplevering in overleg.

MAATGEVING:

Alle maten in de tekst en van alle plattegronden zijn volgens NEN2580 normen, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.

Alle informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Toch kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie enigszins afwijkt van hetgeen u in of rond de woning ziet of heeft gezien.

Dit kan met name gelden voor de tekst, de plattegronden en maatvoeringen. Hieraan kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.

128 m2
122 m2
2016
470 m3