Aantal bezoekers online 318
Hooiweg  34,9825TH Lucaswolde

Hooiweg 34

9825TH Lucaswolde

68 m2 / 10330 m2
Vraagprijs € 325.000,-
Havinga Makelaardij

In het kort:
groot perceel van ruim 1 hectare - unieke vrije ligging - slooprijp - A7 vlot bereikbaar

Een unieke kans om op deze prachtige locatie iets nieuws te bouwen!

Aantrekkelijke ligging in het buitengebied nabij Boerakker, tussen Leek en Marum. De oprit naar de A7 is op korte afstand.
De woonboerderij staat, heel fijn, wat verder van de weg af. De toegangsweg met knotwilgen is eigendom.
Het totale perceel meet 10.330 m². Aan de voorzijde en aan de oostzijde een perceel weiland. Geschikt voor het houden van hobbydieren.

Indeling: hal/keuken, eetkamer, woonkamer, twee slaapkamers, douche, toilet, grote schuurruimte verdeeld in verschillende ruimtes.

68 m2
10330 m2
1900
1735 m3