Aantal bezoekers online 252
Rosariumlaan  70,3972GK Driebergen-rijsenburg

Rosariumlaan 70

3972GK Driebergen-rijsenburg

153 m2 / 344 m2
Vraagprijs € 750.000,-
Heiko Gorter Makelaars

Een charmante jaren 30 woning (helft van een dubbel) op een idyllische plek, door de eigenaren decennia lang met veel zorg bewoond en onderhouden. Door de uitbouw aan de zijkant is de woonkamer heel ruim en licht. Dit is een unieke kans om op een fantastische plek te wonen!

De woning is gelegen op een perceel van 344 m², heeft een ruime tuingerichte woonkamer, een eet/werkkamer met aangrenzend een badkamer. De dichte keuken heeft een eetgedeelte en een deur naar het terras. Er is een aangebouwde berging die van buitenaf bereikbaar is. Op de eerste verdieping zijn drie (slaap)kamers, een badkamer en op de tweede verdieping twee ruime zolderkamers.

De Rosariumlaan is een laan met prachtige oude bomen en overwegend bestemmingsverkeer. Het gezellige centrum van Driebergen met een gevarieerd winkelaanbod en horecagelegenheden is binnen een paar minuten te voet of per fiets te bereiken, evenals het vernieuwde treinstation Driebergen/Zeist. Binnen tien minuten is de oprit naar de snelweg A12 bereikbaar.

Lichte entree hal met trapopgang, garderoberuimte, trapkast en meterkast. Deur naar de woonkamer van maar liefst 56 m², met een erker aan de voorzijde, een parketvloer en balkenplafond in de uitbouw. De aan de achterzijde gelegen eet- of werkkamer heeft een schuifdeur naar de badkamer. Deze is wit betegeld en uitgevoerd met een ligbad, wastafel en toilet en heeft deur naar het terras aan de achterzijde. Vanuit de hal is ook de dichte keuken bereikbaar, deze is gedateerd maar keurig onderhouden en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Een lichtkoepel in het dak zorgt voor veel lichtinval. Er is een apart eetgedeelte met een leuke ronde vaste bank. Een glazen deur geeft toegang tot het terras van de achtertuin. De aangebouwde berging van 13 m² biedt ruimte voor fietsen, tuingereedschap en er is een aansluiting voor de wasmachine en droger. De cv-ketel is hier ook geïnstalleerd.

Op deze verdieping zijn drie (slaap)kamers en een badkamer. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft een inbouwkast. De kamer aan de voorzijde is wat kleiner en heeft ook een inbouwkast. De kleine kamer aan de voorzijde is in gebruik als kastruimte. De fris uitgevoerde badkamer heeft een doucheruimte, wastafelmeubel en een toilet. Er is een deur naar het platte dak van de keuken.

Een vaste trap leidt naar de zolderverdieping, met twee fijne kamers, waarvan één met een dakkapel. Er is voldoende kastruimte en een luik naar de bergvliering van 3 m², die in de nok op stahoogte is.

Door de situering van de woning op het perceel is de zonligging optimaal. De voortuin is ruim en de besloten patiotuin is een heerlijke plek om beschut buiten te zitten. De voortuin heeft een groot gazon en perken met diverse planten en bomen.

•Bouwjaar 1938;
•Verwarming en warm water d.m.v. een cv combiketel;
•De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas;
•De woning verkeert bouwkundig in een goede staat van onderhoud maar interne modernisering is gewenst;
•De platte daken zijn in 2016 vernieuwd;
•Er zal in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule en niet zelf bewoningsclausule worden opgenomen;
•Van de woning is een onafhankelijk bouwkundig rapport opgesteld door Vereniging Eigen Huis;
•Oplevering in overleg.

Oppervlakte
Gebruiksoppervlakte wonen:153 m²
Overige inpandige ruimte: 13 m²
Inhoud: 574 m³
Perceelgrootte: 344 m²
Alle hiervoor genoemde maten zijn officieel gemeten. Een NEN-2580 meetrapport is beschikbaar.

Enthousiast geworden?
Dat kunnen we ons echt goed voorstellen. Serieuze gegadigden adviseren wij een afspraak te maken voor een bezichtiging van dit fijne huis. Meer informatie en een brochure van de woning zijn te downloaden via onze website.

8
153 m2
344 m2
1938
574 m3