Aantal bezoekers online 251
De Eenhoorn  52,1696CL Oosterblokker

De Eenhoorn 52

1696CL Oosterblokker

82 m2 / 132 m2
Vraagprijs € 265.000,-
Gerro de Boer Makelaardij & Taxaties o.g.

Nu te koop deze goed onderhouden tussenwoning uit 1982, gunstig en rustig gelegen op slechts 10 minuten rijafstand van het centrum van Hoorn in Oosterblokker.

Een buitenkans voor gezinnen, rustzoekers, starters én liefhebbers van het Noord-Hollandse landschap met talrijke mooie fietsroutes en historische steden. Hier kunnen uw kinderen met een gerust hart buiten spelen, naar de kinderopvang, lopend naar de basisschool of met de fiets naar de middelbare school in Hoorn. Alle faciliteiten die u in het dagelijks leven nodig heeft zijn binnen handbereik. Oosterblokker is een gezellige woonomgeving en de openbaar vervoerverbindingen zijn uitstekend.

Deze nette tussenwoning met duurzame kunststof kozijnen is gelegen aan De Eenhoorn 52. De berging met houten aanbouw aan de achterzijde is verbonden met de woning waardoor u extra veel ruimte heeft. Tevens is er extra tuin wat gehuurd wordt van de gemeente voor ongeveer 30 euro per jaar. Verder beschikt de woning over 3 slaapkamers, een dakkapel aan de achterzijde en de voortuin ligt op het zuiden. Op loopafstand van de woning bevinden zich een speeltuin, basisschool, kinderopvang, een medisch centrum, natuurgebied en openbaar vervoer (bus). Uitvalswegen richting Amsterdam, Alkmaar en Lelystad zijn bereikbaar op korte afstand, op slechts 10 minuten rijafstand van het centrum van Hoorn.
De woning is gelegen op een perceel eigen grond van 132 m2. Kortom een ideale gezinswoning in een kindvriendelijke woonwijk.

Over Oosterblokker en Hoorn

Oosterblokker is een dorp in de provincie Noord-Holland in de streek West-Friesland, gemeente Drechterland. Het dorp ligt ten Noord-Oosten van de gezellig stad Hoorn met eigen treinstation.
Tegenwoordig heeft het dorp ongeveer 1.600 inwoners. Er zijn in Oosterblokker 8 rijksmonumenten, 5 stolphoeven, de Hervormde kerk plus toren en molen De Krijgsman. Deze in 1751 gebouwde pelmolen De Bootsman is per schip in onderdelen naar Hoorn vervoerd en met paard en wagen naar Blokker verhuisd. Omdat er in de omgeving veel fruitteelt was, is de molen, om genoeg wind te vangen, op een 5 meter hoge onderbouw geplaatst en zo behoort De Krijgsman met een stellinghoogte van 10.40 meter tot de hoogste molen van Noord-Holland. Bij de gerestaureerde molen is een bezoekerscentrum en een molenwinkel. In 1949 maalt de molen voor het laatst op windkracht. Er is in deze gemeente is er ook een bekend jaarlijks Huttenbouw evenement in de zomervakantie, wat een geweldig leuke week is voor alle kinderen. Er wordt veel getimmerd, maar ook geknutseld, gesport en gespeeld.

En natuurlijk is er dichtbij gelegen de prachtige havenstad Hoorn. Vol met nostalgische straten, speciaalzaken, terrassen, galerijen, terrassen, bioscoop, kinderactiviteiten, sportvoorzieningen en restaurants. En als bijzondere beleving is er de stoomtrein van Hoorn naar Medemblik. Ook heel leuk voor de kinderen.

De entree geeft u toegang tot de hal met meterkast (9 groepen), gasmeter en watermeter, vanuit de hal komen we in de woonkamer, hier is ook de trap naar de eerste verdieping en een toilet met fonteintje en gedeeltelijk tegelwerk . Het woongedeelte beschikt over een lichte woonkamer met trapkast en een tuingerichte half open keuken, voorzien van een tegelvloer, gasfornuis en inbouwapparatuur o.a. een oven, close-in boiler en afzuigkap. Door de aanbouw aan de achterzijde van de woning heeft u extra ruimte.
Aan de achterzijde van de woning is een gezellige tuin met veel groen, waar u op een zomerse dag heerlijk kunt ontspannen en genieten.
Aansluitend aan de tuin ligt een perceel grond groot ca. 350m2 welke in eigendom is van de gemeente Drechterland, dit perceel kan worden bij gehuurd.

Middels de vaste trap, bereikbaar vanuit de hal bereikt u de eerste verdieping. Op deze verdieping treft u de overloop aan met vlizotrap naar de zolderetage, drie nette slaapkamers en een badkamer. De badkamer is geheel betegeld en uitgerust met een douche, wastafelmeubel, toilet en wasmachine-opstelling.

Op de zolderetage is handige bergruimte. Tevens is hier een CV installatie Vaillant (2003) en een mechanisch afzuigsysteem.

De woning beschikt over een goed verzorgde voortuin en achtertuin. Een gedeelte van de tuin wordt gehuurd van de gemeente.

82 m2
132 m2
1982
388 m3