Aantal bezoekers online 546
Maerelaan  107,1962KD Heemskerk

Maerelaan 107

1962KD Heemskerk

124 m2 / 212 m2
Vraagprijs € 419.000,-
Makelaar Nieuwe Stijl

VERKOOP BIJ INSCHRIJVING: De inschrijving sluit aankomende woensdag 1 september om 12.00 uur. Meer informatie: 0251-501735

Volledig gerenoveerde hoekwoning met garage en zonnige achtertuin!

Inpakken en verhuizen. De Maerelaan 107 is gelegen in het prachtige Heemskerk op loopafstand van het bruisende centrum met diverse winkels, supermarkten en restaurants. Kenmerkend voor de woning is de sfeervolle woonkamer, luxe keuken met kookeiland, bijkeuken, vier ruime slaapkamers, moderne badkamer en een fraaie achtertuin met garage. Ook heeft deze woning een professionele afwerking met gestuukte muren en plafond, kunststof en houten kozijnen. In 2018 is de woning volledig gerenoveerd. Deze woning is instapklaar.

In de omgeving zijn meerdere voorzieningen aanwezig. Met de fiets bent u binnen enkele minuten bij diverse scholen, sportverenigingen en het duingebied van Heemskerk. Met de auto kunt u Alkmaar, Haarlem of Amsterdam binnen circa 35 minuten bereiken.

INDELING

BEGANE GROND: Entree, hal, meterkast, toilet, royale woonkamer, keuken met kookeiland en bijkeuken.

Via een ruime hal komt u in de woonkamer met een moderne keuken uit 2018 met bijkeuken. De keuken is voorzien van een kookeiland met een vijf-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, inbouw koffiemachine, combi-oven en koel-vrieskast. De muren en het plafond zijn professioneel gestuukt. De vele ramen voorzien de woonkamer en keuken van veel lichtinval.

EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping treft u drie ruime slaapkamers met grote raampartijen en een moderne badkamer. De badkamer (2018) is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met spiegel, design radiator en luxe vloer- en wandtegels. Bij de slaapkamers aan de achterzijde is er een dakkapel geplaatst met kunststof kozijnen.

TWEEDE VERDIEPING
Op de eerste verdieping komt u via de overloop bij de vierde slaapkamer. Hier kunt u gemakkelijk een tweepersoonsbed plaatsen en al uw overige spullen een plek geven. Naast de trap treft u de Vaillant cv-ketel uit 2016 en de aansluiting voor de wasmachine en droger.

ACHTERTUIN
In de achtertuin kunt u volop genieten van de zon. De tuin is voorzien van moderne tegels, achterom en garage. De garage heeft een oppervlakte van circa 16 m².

BIJZONDERHEDEN

-Moderne instapklare hoekwoning
-Vier ruime slaapkamers
-Garage
-Bijkeuken
-Vaillant cv-ketel 2016
-Moderne keuken 2018
-Vernieuwde badkamer en toilet 2018
-Dakkapel achterzijde eerste verdieping 2018
-Gedeeltelijk nieuwe kunststof kozijnen 2018
-Boeidelen geschilderd 2019
-Regenpijp en goten vernieuwd 2019
-De vaste internetkabel is door het hele huis doorgetrokken
-Op loopafstand van het centrum, supermarkt en openbaar vervoer
-Met de fiets binnen enkele minuten bij diverse scholen, sportverenigingen en het duingebied
-Met de auto kunt u Alkmaar, Haarlem of Amsterdam binnen circa 35 minuten bereiken.

124 m2
212 m2
1981
438 m3