Gerritslanderdijkje  47 27,1791NA Denburg

Gerritslanderdijkje 47 27

1791NA Denburg

37 m2 / 225 m2
Vraagprijs € 105.000,-
Texel Vastgoed

Zeer fraai en rustig gelegen in het chaletpark “Dennenlust” op een plekje met veel privacy, een keurig onderhouden en goed geïsoleerd chalet op een perceel huurgrond van 225 m².

Entree in de nette keuken compleet met apparatuur, ruime living met erkerachtige uitbouw, voorzien van een gashaard en schuifpui naar fraai aangelegde en merendeels tuin. Verder 2 slaapkamers, badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. Voorzien van keurige eigentijdse gebruiksinventaris en voorzien van isolatieglas.

In het park is dit een heerlijke plek; een prachtige groene tuin met tuinhuisje en een soort prieel waar u een heerlijke schaduwplek heeft in hartje zomer.

De huurprijs bedraagt thans € 4.594,08 per jaar, exclusief de forensenbelasting van de gemeente.

Het chalet is voorzien van alle gemakken. Een keurig onderhouden geheel! Dennenlust is een park waar niet commercieel wordt verhuurd, het is een genieterspark!

37 m2
225 m2
2002
95 m3