Aantal bezoekers online 950
Sluisweg  32,3751BP Bunschoten-spakenburg

Sluisweg 32

3751BP Bunschoten-spakenburg

82 m2 /
Vraagprijs € 375.000,-
Voorbach Makelaardij

NIEUW BIJ VOORBACH MAKELAARDIJ: Deze lichte bovenwoning in het dorpshart biedt alle ruimte en comfort die je kunt wensen. Het uitzicht is prachtig naar de Sluisweg, De Ziel en het Zeilmakersplein. Het balkon op de eerste verdieping heeft een uitstekende zonligging (west) en op de tweede verdieping is een kleiner balkon. Deze topwoning heeft een ruime woonkamer, dichte keuken, Twee grote slaapkamers, een nette badkamer en een zee aan bergruimte. Je oog valt op enkele details waaronder airco in beide slaapkamers, de buitenzonwering en composiet vloer bij het balkon, de keuken met alle benodigde inbouwapparatuur en de mooie lichtinval aan de zuid- en westkant. Perfect als je hart in het centrum ligt en je geen zin hebt om te verbouwen.

Het centrum ligt aan je voeten; vele winkels, restaurants en speciaalzaken zijn binnen handbereik. Voor een lekker ijsje loop je naar de onderburen en om de hoek vind je de Spuistraat en het Spuiplein. Loop naar de haven, stap op de fiets naar je favoriete sportclub of het strand bij Park 't Kleine Zeetje. Met de auto ben je snel op de A1 richting Amsterdam, Amersfoort en de A27 naar Utrecht.

Links van de ijssalon is de gezamenlijke entree. Met de trap loop je naar de eerste verdieping, waar de voordeur van het appartement is. Vanuit de hal zijn een bergkast, de toiletruimte, keuken en de woonkamer te bereiken. Op deze verdieping ligt een mooie natuurstenen vloer. De woonkamer heeft ramen aan de zonkant (zuid en west) en een deur naar het balkon. In de keuken zie je een hoekopstelling met alle benodigde inbouwapparatuur. Via de wenteltrap in de woonkamer kom je op de tweede verdieping. Hier zijn de overloop, cv-ruimte, twee slaapkamers, een diepe berging, een klein balkon en de badkamer. De kamer aan de voorzijde heeft airconditioning en de kamer aan de achterzijde heeft een vaste kastenwand met schuifdeuren.

Wordt dit jouw stek in het hart van Bunschoten-Spakenburg? Dit is een A-locatie die je niet mag laten schieten!

De aanbevelingen van Voorbach Makelaardij
• Woonoppervlak ca. 00 m²
• Fantastische bovenwoning, gesitueerd op de hoek en met veel lichtinval
• Van top tot teen de juiste sfeer
• Fraaie keuken en badkamer
• Twee balkons aan de westkant, waarvan één lekker ruim
• Zeer gezonde en actieve VvE: slechts € 148,93,- p/mnd
• Inclusief berging voor opslag
• Centrale locatie in dorpscentrum Bunschoten-Spakenburg

82 m2
21
198221
282 m3