Aantal bezoekers online 351
De Hazelaar  13,9781VJ Bedum

De Hazelaar 13

9781VJ Bedum

108 m2 / 184 m2
Vraagprijs € 219.500,-
DB Makelaardij

WEGENS ZEER GROTE BELANGSTELLING HANTEREN WIJ TOT NADER BERICHT EEN BEZICHTIGINGSSTOP.

Wanneer jullie zoeken naar een plekje om te starten op de woningmarkt of een heerlijk plekje zoeken om met het gezinnetje te wonen, dan is dit een prachtige plek. Een weids uitzicht over de landerijen, springende kalfjes, haasjes die elkaar achter na zitten, beleef het allemaal vanaf de bank. Behalve het uitzicht dat de woning te bieden heeft, is het ook nog eens op korte afstand gelegen van diverse voorzieningen. Het Arjan Robben veldje is vijf minuutjes lopen, in het centrum zijn diverse winkels aanwezig en ook voor de dagelijkse boodschappen hoef je het dorp niet uit. Denkt u toch iets niet in Bedum te kunnen vinden? Geen probleem. Je bent zo in de stad Groningen. Per auto, met de trein of op de fiets.

Het betreft hier een hoekwoning met vier slaapkamers, een onderhoudsvriendelijke tuin en als kers op de taart een nieuwe keuken daterend uit 2020, welke voorzien is van vele hedendaagse gemakken.

Entree/hal met meterkast; woonkamer; open keuken (2020) voorzien van koelkast, 5-pits inductiekookplaat, oven, magnetron met stoomfunctie, vaatwasmachine; halletje met trapopgang en toilet (2020); bijkeuken met witgoedaansluitingen, Cv-opstelling en toegang tot de tuin.

Overloop; 3 slaapkamers; badkamer voorzien van ruime douche, toilet en wastafel met meubel.

Te bereiken middels vaste trap; slaapkamer met aan weerszijden een dakraam; inloopkast/berging.

De achtertuin, gelegen op het westen om heerlijk van het avondje zonnetje te genieten. De tuin is onderhoudsvriendelijke en voorzien van een houten berging met veranda. Deze sfeervolle overkapping biedt een heerlijke plek om te loungen en optimaal te genieten van de zwoele zomeravonden.

* Een schitterend weids uitzicht;
* Voorzien van 12 zonnepanelen;
* Voorzien van vier slaapkamers;
* De keuken is verbouwd in 2020;
* Het toilet is vernieuwd in 2020.

De aanwezige bevingsschade is reeds hersteld en men heeft gebruik gemaakt van de €4000,- SNN-subsidie.

108 m2
184 m2
1981
345 m3