Aantal bezoekers online 989
Kerkewijk  45,3901EB Veenendaal

Kerkewijk 45

3901EB Veenendaal

183 m2 / 220 m2
Vraagprijs € 785.000,-
Burgland Makelaars Veenendaal B.V.

Recent gerenoveerde, unieke STADS-VILLA.

In het prachtige Veenendaal, in een gezellige woonomgeving aan de karakteristieke Kerkewijk, is gelegen deze monumentale halfvrijstaande stadsvilla (bouwjaar 1912, woonoppervlakte ca. 183 m2 ). Op loopafstand bevindt zich het gezellige centrum met een uitgebreid winkelaanbod, de bibliotheek en diverse eet- en uitgaansgelegenheden. Op korte afstand zijn voorzieningen zoals scholen en een trein- en busstation aanwezig. Per auto zijn de aansluitingen naar de snelwegen A12 , A15 en A30 goed bereikbaar.

De monumentale, in stijl gerestaureerde, authentieke stadsvilla is een beeldbepalend zicht. De woning is met circa 183m2 aan woonoppervlak, 5 slaapkamers en 2 badkamers royaal te noemen. Dit bijzondere pand zit vol karakteristieke details zoals o.a. hoge plafonds met ornamenten en sierlijsten, paneeldeuren, glas in lood, parketvloeren en een origineel trappenhuis. De woning is onlangs grondig geheel in stijl verbouwd en heeft een ongekend hoogwaardige afwerking.

De onder architectuur aangelegde stadstuin heeft een voor- en achtertuin. De voortuin is bereikbaar door een origineel gerestaureerd toegangspoortje. De achtertuin is vanuit de woning toegankelijk maar ook buitenom bereikbaar via de aan de zijkant aanwezige poort. De achtertuin is georiënteerd op het zuid-oosten en is als een sfeervolle stadstuin aangelegd met een bijzondere beplanting. Er is een verhoogd gemetseld en betegeld groot terras over de gehele breedte van de achtergevel.

Begane grond: Aan de voorzijde komen we binnen in de ruime centrale hal (ca. 12 m2) met origineel gerestaureerde houten trappartij en met op elke verdieping glas-in-lood-ramen, werkelijk een sieraad van de woning. De hal en het toilet hebben hoogwaardig tegelwerk in authentieke kleuren. De woonkamer- en suite (ca. 35 m2) heeft een voor- en achterkamer met antieke schuifdeuren, hoge plafonds en een mozaïek-eiken parketvloer. De grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval en ruimtelijkheid. De achterkamer heeft dubbele openslaande deuren naar het terras (en de achtertuin) en de voorkamer heeft een leuk zicht op het altijd levendige straatbeeld.

De keuken (ca. 15 m2) met patroon-tegelvloer en Winckelmans wandtegels heeft een deur naar het terras (en de achtertuin) en een elektrische bedienbare toegang tot de ruime kelder (ca. 14 m2). De smaakvolle op maat gemaakte keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en uitgevoerd met een uitermate fraai composiet-stenen werkblad, schuifladen met diverse binnenladen, een 5-pits gaskookplaat, schouw-afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een CV- vloerverwarminginstallatie voor de begane grond.

De gehele begane grond heeft nieuw glad gestuukte wanden en plafonds. De plafonds zijn voorzien van klassieke ornamenten en lijsten. De gehele begane grond is uitgevoerd met vloerverwarming en is afzonderlijk regelbaar.

1e Verdieping:

Via de reeds eerder benoemde, bijzondere trappartij komen we aan op de overloop op de eerste verdieping. Hier hebben we toegang tot twee ruime slaapkamers (ca. 15 m2 en ca. 17 m2) aan de voor- en achterzijde. De slaapkamer aan de achterzijde geeft via dubbele openslaande deuren toegang tot het balkon. Verder geeft de hal toegang tot het kantoor / de slaapkamer (ca. 6 m2) aan de voorzijde en de technische ruimte met onder andere de CV- vloerverwarminginstallatie en de was- en droogmachine-aansluiting voor de eerste verdieping. De overloop en slaapkamers hebben een mozaïek-eiken parketvloer. De smaakvolle, luxe badkamer (ca. 9 m2) aan de achterzijde in authentieke stijl met patroon-vloertegelwerk en Mosa-wandtegels is uitgevoerd met een dubbel wastafelmeubel en originele inbouw spiegelkast, een vrijstaand ligbad, een inloopdouche, een toilet en een design radiator.

De gehele eerste verdieping heeft nieuw glad gestuukte wanden en plafonds. De plafonds zijn voorzien van klassieke ornamenten en lijsten. De gehele eerste verdieping is uitgevoerd met vloerverwarming die afzonderlijk regelbaar is.

2e Verdieping:

Op de tweede verdieping komen wij als eerste aan op een ruime overloop. Deze overloop biedt toegang tot een zeer ruime slaapkamer / woon- leefruimte (ca. 32 m2). Aan de achterzijde is er ook een slaapkamer / kantoor (ca 9 m2). De overloop en de slaapkamers hebben een mozaïek-eiken parketvloer. De stijlvolle badkamer (ca. 6 m2) aan de voorzijde is betegeld met Winckelmans vloertegels en Mosa wandtegels in authentieke kleuren en heeft een wastafelmeubel, toilet, half-vrijstaand ligbad, inloopdouche en een design radiator. Tenslotte is vanaf de overloop de technische ruimte te bereiken met de CV- vloerverwarminginstallatie en de was- en droogmachine-aansluiting voor de tweede verdieping.

De gehele tweede verdieping heeft nieuw glad gestuukte wanden. De vernieuwde plafonds en het dak zijn voorzien van goede isolatie. De gehele tweede verdieping is uitgevoerd met vloerverwarming en is afzonderlijk regelbaar.

Overige kenmerken:

geheel in stijl gerenoveerde monumentale stadsvilla;

gemeentelijk monument, bouwjaar 1912;

gerenoveerd met gebruik van zeer hoogwaardige materialen;

in de gehele woning is de gas-, water- en licht- installatie vernieuwd;

alle verdiepingen zijn uitgevoerd met toekomstbestendige vloerverwarming;

elke verdieping heeft een individueel regelbare mechanische ventilatie;

de woning heeft energielabel C;

de woning is voorzien van dubbele beglazing;

de woning is binnen en buiten nieuw geschilderd;

onder architectuur aangelegde tuin met groot terras;

op loopafstand zijn alle voorzieningen aanwezig, rijkswegen bevinden zich eveneens op korte afstand;

in de directe nabijheid zijn er diverse parkeerterreinen en parkeergarages alwaar met een parkeervergunning kan worden geparkeerd;

naast het gebruik als woning biedt het object op basis van het bestemmingsplan uiteenlopende gebruiksmogelijkheden;

een unieke woning die u gezien moet hebben om te kunnen beleven.

183 m2
220 m2
1912
693 m3