Aantal bezoekers online 546
Veluwstraat  34,6644AE Ewijk

Veluwstraat 34

6644AE Ewijk

175 m2 / 940 m2
Vraagprijs € 675.000,-
HETWoonhart

JUWEELTJE NABIJ DE WAAL
Op een prachtige plek, in de luwte van het gezellige dorp Ewijk, is in 2010 deze half vrijstaande woonboerderij vanaf de voetprint opnieuw opgebouwd, die in alle opzichten perfect mag worden genoemd. In elk opzicht een toonbeeld van solide, comfortabel en heel mooi wonen. Wanneer deze gracieuze woning in beeld komt hapt menig bezoeker even naar adem. Deze woonboerderij met bijgebouwen is van het formaat Mansion, met een woonoppervlakte van ca. 175 m² en een inhoud van ruim 700 m³ en voelt zeer prettig en behaaglijk aan.

Deze woning is een paradijs voor ruimte en natuur. Samen met een ruim bijgebouw met tuinkamer/serre, sauna en opslag én een bijgebouw met bar en opslag op een ruim perceel van 940 m², nabij de uiterwaarden van de Waal biedt dit perfect onderhouden woonhuis alle comfort, het overtreft de hoogste verwachtingen en is volledig turn-key.

Quote van de makelaar: "De stijl waarin deze woning is gebouwd is zeer uniek. Er zijn overal natuurlijke materialen en kleuren toegepast en de opbouw met de originele stenen waarborgt het karakter van de woning. Het is een echt gezinshuis, waarin iedereen de ruimte heeft".

ULTIEME VRIJHEID
De oprijlaan, het karaktervolle woonhuis, de speelse raampartijen, de parkachtige tuin en de authentieke stijlelementen dragen allemaal bij aan die aangename sensatie die je kan overvallen wanneer je iets of iemand ziet waardoor je hart sneller gaat kloppen. De atmosfeer, de harmonie en de uitstraling scoren hoog bij deze woonboerderij. Hier wil je zijn, en vooral: blijven. Dat kan gelukkig want er is plek genoeg met een ruime woonkamer, woonkeuken, meerdere slaapkamers en zelfs nog de mogelijkheid om eenvoudig de woning levensbestendig te maken. De ultieme ambiance voor fantastisch woongenot in een strakke, landelijke stijl.

INSIDE
Er is bij deze woning gekozen voor duidelijke ruimtes die logisch in elkaar overlopen, waardoor de benedenverdieping heel open en gezellig is geworden.
Via de inrit bereikt u de woning met een parkeerterrein voor tenminste 2 auto’s. Eenmaal binnen komt u in een royale en statige ontvangsthal die middels een lange gang toegang biedt tot alle leefruimtes op de begane grond. We worden bij de ingang direct verrast door een ruime bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluitingen, grote kastenwand en cv installatie (Nefit Topline). Tegenover deze ruimte het toilet.

Bij binnenkomst duikt u het liefst de grote woonkeuken in, het hart van de woning met inbouwapparatuur en doorloop naar de ruime kelder op stahoogte. De keuken heeft diverse heerlijke plekken om te vertoeven. Dit is voor de huidige bewoners op vele momenten "the place to be".
De woonkeuken is afgewerkt met een mooie tegelvloer, een dik Belgisch hardstenen aanrechtblad, sierlijke spots, houten tinten en voldoende kastruimtes en lades. Het welbekende soft close systeem maakt het geheel compleet.
Verder volledig ingericht met een 120 cm gasfornuis van Scholtes met 2 ingebouwde ovens en afzuigschouw, een stoomoven en combi magnetron van Atag, vaatwasser, Amerikaanse koel/vrieskast (Bosch), ingebouwde spoelbak en een Quooker.
Het zithoekje met houtkachel in de woonkeuken laten ook hier het karakter van de woning spreken.
Maar ook de overige ruimtes zorgen voor heerlijke woonmomenten. De sfeervolle living met dezelfde tegelvloer, openslaande deuren en riante gashaard bijvoorbeeld. Middels karakteristieke elementen als een schuifraam en En Suite verbinding met de keuken wordt er echt een eenheid gevormd.

De laatste ruimte op de begane grond is absoluut van toegevoegde waarde voor het huis. Aan de voorzijde is een grote kantoorruimte aanwezig die vele mogelijkheden biedt. Uiteraard uitstekend te handhaven als kantoor/werkruimte maar ook een mogelijkheid om een slaapkamer op de begane grond te realiseren. Samen met een sanitaire ruimte maakt u deze woning eenvoudig levensbestendig.

Het charmante van dit huis is dat u zich hier met zijn tweetjes, een gezin of een paar vrienden uitstekend op uw gemak voelt. Er zijn veel ruimtes, uiteraard tot in de puntjes afgewerkt met sierlijke details, zoals lambriseringen, prachtige vloeren, En Suite deuren en spinners in de ramen. Alles het beste van het beste! Elegante paneeldeuren verbinden sommige ruimten en zorgen voor een prettige flow en desgewenst voor knusse beslotenheid. Dat er in de woning over alle details serieus is nagedacht is in een oogopslag zichtbaar en bij een tweede blik vallen nog meer dingen op. Alles is met groot vakmanschap afgewerkt, wat zorgt voor prachtig aansluitende en uitgelijnde wanden en vloeren, hoge plinten, combinatie van stuc- en spuitwerk en een fantastische samenhang. Dat zijn de details waaruit aandacht en kwaliteit blijkt.

UPSTAIRS
Via een sierlijke, brede bordestrap betreden we de verdieping. Op de slaapverdieping is het gevoel van ruimte en luxe niet anders: riante afmetingen - de master suite mogen we gerust "vorstelijk" noemen met een eigen inloopkast en badkamer.
Deze badkamer biedt een feeëriek uitzicht over de parkachtige tuin en straalt pure glamour uit. Het zijn niet alleen de riante afmetingen, de speelse verschillen in hoogtes of de moderne afwerking, maar het is toch vooral de sprookjesachtige uitstraling die hier wordt geboden.
De badkamer is afgewerkt met een “betonlook” tegelwerk en ingericht met een ligbad, dubbele waskommen, zwevend toilet en inloopdouche met regendouche en drain in het tegelwerk. Sfeervol en kwalitatief afgewerkt met leuke verlichting, spots en ingebouwde kranen.

De overige twee slaapkamers zijn ook voorzien van grote afmetingen en meer dan ideaal als slaapkamer met ruimte voor een groot bed en (kleding)kast. Tussen deze kamers bevindt zich nog een separaat toilet en separate badkamer. Deze badkamer is volledig betegeld en voorzien van een wasbak en ruime inloopdouche.

Deze verdieping is mede door de dakkapellen zeer sfeervol opgesteld en iedere slaapkamer is voorzien van voldoende raampartijen. Op deze verdieping vinden we vloerbedekking en laminaatvloeren. Evenals de benedenverdieping is deze woonlaag ook zeer nauwkeurig en hoogwaardig afgewerkt. Ideaal voor een groot gezin.

Boven deze verdieping strekt zich een kapverdieping met voldoende bergruimte.

BIJGEBOUWEN
Het perfectionistische beperkt zich niet enkel tot de woonboerderij. Ook de ruime bijgebouwen maken dit plekje tot hetgeen wat het wilt uitstralen.
Direct naast de woning een volledig geïsoleerd bijgebouw met een gevelafwerking van zwart gekleurd hout. Een ruimte met kapverdieping en in te richten als één of twee aparte ruimtes. Het bijgebouw bestaat uit een garage en een hobby/relaxruimte met barinrichting, verlichting, toilet en muziekinstallatie. In overleg kan worden bekeken wat hiervan wel en niet overgenomen kan worden. Door een flexibele wand is er de mogelijkheid om de garage bij deze ruimte te betrekken en zo nog meer mensen te ontvangen. Op de verdieping is een enorme ruimte voor opslag aanwezig.

Aan de andere zijde van de woning vinden we het tweede bijgebouw dat is ingericht met een tuinkamer/serre, een sauna, toilet, douche en opslagruimte. Achter dit bijgebouw is een gezellig zitje gecreëerd waar u in alle privacy kunt douchen en uitwaaien na sauna gang.
Dit magnifieke verblijf is in elk opzicht “af” en biedt een optimum aan comfort. Fantastisch in steen opgebouwd met houten gevelafwerking bevindt het verblijf zich op een aaneengesloten domein, maar met individuele privacy en biedt, evenals de woonboerderij, een prachtig zicht over de parkachtige tuin. De kwaliteit en oog voor detail is ook bij dit bijgebouw gehandhaafd. In de tuinkamer/serre is er de mogelijkheid tot een buitenkeuken.

HEERLIJKE TUIN
De prachtig aangelegde parktuin in combinatie met de omliggende natuur zijn een essentieel onderdeel van het woongenot. Zittend in de woonkeuken of in de tuinkamer/serre met een weids uitzicht over de adembenemende tuin. Deze locatie is een mekka van rust en groen en het karaktervolle woonhuis past geweldig in dit decor. In deze tuin zijn vele zitjes en terrasmogelijkheden waarbij u de hele dag en elk seizoen de zon op kunt zoeken, met volwassen bomen en struiken, perkjes en verschillende plantenborders die worden versterkt met een riant gazon.

WONEN AAN DE WAAL
Het is geweldig wonen in het buitengebied van het dorp Ewijk. Op deze locatie staat, vriendelijk en uitnodigend, dit prachtige huis met zijn karaktervolle gevels en speelse opbouw. Wonen in vrijheid, op korte afstand van de uiterwaarden van de Waal en natuurgebied de Ewijkse Plaat is naar ons idee ultiem genieten van de landelijkheid met de prachtige natuur op een steenworp afstand.
Verder is het centrum van Beuningen binnen handbereik en Nijmegen ligt op slechts 15 autominuten. Deze gemeente heeft een rijk verenigingsleven en een gezellig winkelcentrum. De groene omgeving en de Uiterwaarden van Ewijk zijn erg in trek bij fietsers en wandelaars. Ewijk heeft goede basisvoorzieningen zoals o.a. een supermarkt, enkele detaillisten, een basisschool en diverse sportclubs. Door de nabijheid van de A50 ben je binnen no-time op de snelweg en daardoor zijn grotere steden als Nijmegen, Den Bosch en Arnhem snel bereikbaar. Ook zijn er goede aansluitingen met het openbaar vervoer.

LANDELIJKE CHARME
Deze woning is een juweel van een huis op een onovertroffen locatie. Als u "groots" maar huiselijk wilt resideren, dan kunt u niet om deze woning heen. Dat maakt dit huis op deze plek zo magisch, zo volstrekt eenmalig. Wie de oprijlaan betreedt kan niet anders dan stil en verrast zijn door het aanzicht van deze prachtige woning. Wie het geluk heeft hier op te groeien, beleeft een jeugd uit duizenden. Bent u al jaren op zoek naar uw droomhuis? Dan heeft u het nu gevonden.
Zelden is de term “buitenkans” meer van toepassing geweest.

BIJZONDERHEDEN
- in 2010 vanaf de voetprint volledig opnieuw opgebouwd
- volledig geïsoleerd
- gedeeltelijk rieten kap
- vloerverwarming begane grond
- moderne woonkeuken
- twee badkamers
- twee ruime bijgebouwen
- sauna
- parkachtige en zonnige achtertuin
- gelegen nabij de Waal
- glasvezel
- zinken goten
- stalraampjes
- houtkachel en gashaard
- eenvoudige mogelijkheid tot aanleg alarminstallatie

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

175 m2
940 m2
2010
707 m3