Aantal bezoekers online 1176
De Spinne  105,4463CZ Goes

De Spinne 105

4463CZ Goes

108 m2 /
Vraagprijs € 299.000,-
Neeskens Makelaars

Gelijkvloers wonen mét prachtig uitzicht? Neeskens Makelaars mag u in Goes Noord dit royale appartement aanbieden op de 5e woonlaag. De leefruimte met woonkamer en keuken is voorzien van flinke raampartijen waardoor het er heerlijk licht is en waardoor u goed uitzicht hebt over het groen en de woonwijken erachter.

Bekijk de meest uitgebreide presentatie van deze woning op de website van Neeskens Makelaars. Hier bekijk je o.a. de digitale bezichtiging aan de hand van onze uitgebreide 360 graden Matterport tour en vraag je eenvoudig een brochure of bezichtiging aan.

Wat u nog meer kunt verwachten?
-Tweetal slaapkamers
-Balkon toegankelijk vanuit 2 ruimtes
-Washok / berging
-Berging op 1e verdieping en fietsenstalling
-Koken met zicht op de woonkamer
-Overal kunststof draai/kiep kozijnen
-Keurig onderhouden
-Supermarkt en drogist op loopafstand

Via de begane grond komt u binnen in een gezamenlijke hal. Hier treft u buitenom de lift en het trappenhuis een zitje en de brievenbussen van iedere bewoner. Het appartement is gelegen op de 5e verdieping op de hoek.

Eenmaal boven komt u via de galerij in de hal terecht. Deze biedt toegang tot alle vertrekken in het appartement. Meteen aan uw rechterhand is de badkamer gelegen met daarachter de 2 slaapkamers. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en sauna. Deze sauna kan in overleg overgenomen worden. Er is nog steeds aansluiting voor het toilet aanwezig in de badkamer.
Één van de slaapkamers beschikt over een toegangsdeur naar het balkon toe.

Aan uw linkerhand treft u de berging met aansluiting voor het witgoed, de meterkast en het toilet. Als u de hal helemaal doorloopt bereikt u de open keuken met woon- en eetkamer. De keuken beschikt over een schiereiland met diverse inbouwapparatuur. U treft in de keuken onder andere een oven, gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser.
Naast de keuken is een grote boekenkast gezet die een klein gedeelte van de woonkamer afschermt. Hier is nu een ‘slaapruimte’ gecreëerd maar kan natuurlijk gemakkelijk bij de keuken getrokken worden als ruimte.
De woonkamer bevindt zich helemaal aan de achterzijde bij de vele raampartijen. Een heerlijke lichte ruimte en door de open ruimte in te delen naar eigen wens en smaak.

Berging
Inpandig is er op de 1e verdieping een berging aanwezig. Ideaal voor het opbergen van spullen die u niet dagelijks gebruikt. Daarnaast is er een fietsenstalling aanwezig waar tevens oplaadpunten te vinden zijn voor een elektrische fiets of scootmobiel.

Ligging
Via de lift of het trappenhuis staat u zo buiten. Hier vandaan loopt u zo naar de drogist, de supermarkt of de bloemist. Verder bent u met de fiets binnen 10 minuten in het centrum van Goes waar u heerlijk kunt winkelen, lunchen of dineren.
Vanuit het appartement bent u binnen 5 minuten op de snelweg richting Middelburg of Bergen op Zoom. Tevens bent u zo op diverse uitvalswegen richting ’s Heer Hendrikskinderen of Zierikzee.

Overig
Via een door de gemeente verstrekte pas kan gebruik gemaakt worden van het afvalsysteem tegenover de flat.

De informatie op deze pagina is door ons zorgvuldig samengesteld. Echter staan wij niet in voor aansprakelijkheid inzake onjuistheden en of niet volledige informatie.

Neeskens Makelaars meet de woningen in volgens de laatste Nen-normen (NEN2580). Verschillen in de meetuitkomsten zijn niet volledig uit te sluiten door afrondingen, interpretatieverschillen of beperkingen tijdens het uitvoeren van de inmeting.

108 m2
15
200515
347 m3