Aantal bezoekers online 79
De Wering  84,1511HH Oostzaan

De Wering 84

1511HH Oostzaan

103 m2 / 132 m2
Vraagprijs € 395.000,-
Gewoon Simpel Makelaars

In het geliefde Oostzaan staat deze keurig onderhouden tussenwoning met 3 ruime slaapkamers en een enorme zolder met dakopbouw welke in te delen is hoe je wil. Daarnaast beschikt de woning over een heerlijke tuin op het zuid-westen. Hier profiteer je van de zon tot hij ondergaat! Interesse? Neem snel contact met ons op voor een bezichtiging!

OMGEVING
Op een steenworp afstand van Amsterdam vind je het dorp Oostzaan. In het gezellige centrum bevinden zich diverse winkels, supermarkten en een groot aanbod aan restaurantjes en eetgelegenheden aan het dorpsplein. Maar ook je dagelijkse boodschappen kan je in het dorp halen, er bevinden zich namelijk meerdere supermarkten, en verse bakkers. Daarnaast zijn er maar liefst 3 scholen in het dorp te vinden. In 20 minuten fiets je naar de NDSM werf waar je de pont kan pakken naar het centrum van Amsterdam, maar waar je ook regelmatig festivals kan bezoeken of 1 van de vele restaurantjes of cafe’s. Met de auto bevind je je binnen een paar minuten op de ringweg A10.

INDELING
Bij binnenkomst in de woning treffen we de hal, waar zich tevens de meterkast, het seperate toilet en de trap naar de 1e verdieping zich bevindt. De woonkamer is voorzien van een nette laminaatvloer en een half open keuken. De woonkamer is tuingericht, en voorzien van een grote raampartij. Tevens beschik je over een trapkast. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de keuken. Aan de ene zijde van de keuken bevindt zich het fornuis, de afzuigkap en de vaatwasser. Aan de overkant is extra werk en opbergruimte gecreëerd en is ruimte voor een losse koel-vriescombinatie.

1E VERDIEPING
Op de 1e verdieping bevinden zich 3 prima bemeten slaapkamers, 1 aan de voorzijde van de woning en 2 aan de achterzijde. De badkamer is volledig betegeld in een lichte kleurstelling met blauwe accent tegels en voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel en een 2e toilet.

ZOLDER
De zolder is momenteel een open ruimte, welke keurig is afgewerkt en voorzien van een laminaat vloer. Door de dakopbouw over de gehele breedte van de woning is de zolder heerlijk licht en prima in gebruik te nemen als extra slaapkamer. Of wat dacht je van een ruim en licht thuiskantoor? Een relax ruimte, of een speelruimte voor de kinderen? Aan de schuine zijde bevinden zich vaste kasten met knieschotten welke voorzien in veel opbergruimte. Tevens bevindt zich op de zolder de aansluiting voor de wasmachine en hangt hier de CV ketel.

TUIN
De tuin is prachtig aangelegd en beschikt over een losse vrijstaande schuur voorzien van electra. Je fiets stal je hier veilig en droog, want de tuin is voorzien van een achterom. De tuin is bijna volledig betegeld met moderne, grote grijskleurige tegels en beschikt tevens over het nodige groen door middel van een groenstrook met diverse planten. De voortuin is betegeld en wordt momenteel gebruikt als parkeerplaats voor 2 auto’s. De oorspronkelijke parkeerplaats voor de deur is komen te vervallen, hier mag niet meer geparkeerd worden, zodat de eigen parkeerplaatsen niet worden geblokkeerd. Dit is destijds door een groot deel van de eigenaren in de wijk afgekocht bij de gemeente. Er blijven in de wijk voldoende parkeerplaatsen over voor het ontvangen van gasten!

- Vraagprijs €395.000,-
- Bouwjaar 1985
-Woonoppervlakte 103 m2 en inhoud 351 m3 volgens NEN2580 meting
-3 slaapkamers, mogelijkheid tot een 4e slaapkamer op zolder
-Heerlijke tuin op het zuid-westen voorzien van schuur en achterom
-CV ketel is onderdeel van een leasecontract, maandtermijn € 33,99 en afkoop is een optie
-De beglazing is voorzien van zon en inbraak-werend folie
-Parkeren mogelijk op eigen terrein vanwege een door de gemeente verlaagde stoep

103 m2
132 m2
1985
351 m3