Aantal bezoekers online 48
Zenderenstraat  13,5036ZK Tilburg

Zenderenstraat 13

5036ZK Tilburg

150 m2 / 175 m2
Vraagprijs € 439.000,-
Bart uw makelaar

Ben jij op zoek naar een geweldig en instapklaar huis middenin een kindvriendelijke en groene woonomgeving? Dat komt goed uit, want deze leuke gezinswoning aan de Zenderenstraat in Tilburg is op zoek naar jou! Toeval bestaat niet. Wat wél bestaat is deze ruime wow-woning met een moderne en uitgebouwde living, vier slaapkamers, heerlijk dakterras en tuin op het zuiden. Hadden we het vrije uitzicht al genoemd? Komt dat zien!

Omgeving

Deze turn key buitenkans staat aan de westrand van Tilburg in het groene Koolhoven, in het gewilde deelgebied Buitenhof Oost. Deze plek vormt een oase van actief en natuurlijk woonplezier, middenin uniek waterrijk natuurgebied de Dongevallei. Bij de ontwikkeling van Buitenhof Oost is de waardevolle natuur – als zeldzaam fenomeen én uniek woon aspect – volledig meegenomen. Het resultaat is een wijk met een aanbod van prachtige woningen, die allemaal op een bijzondere manier besloten en weids wonen garanderen. Weids is dan ook het enige woord dat het natuurrijke en speelse uitzicht vanuit iedere raampartij, zowel aan de voor- als achterzijde van de woning, beschrijft.

De woning ligt in de directe nabijheid van de snelweg en andere uitvalswegen, meerdere basisscholen en het NS-station Tilburg Reeshof. Daarnaast fiets je binnen 5 minuten naar winkelcentra Dalem en Heyhoef. Mocht je behoefte hebben aan een gevarieerder en uitgebreider winkel- en horeca aanbod, dan sta je na een kwartiertje al middenin het bruisende stadscentrum van Tilburg.

Algemeen

De instapklare en volledig geïsoleerde woning is gerealiseerd in 2020 en beschikt over energielabel A. Je parkeert de auto gemakkelijk op jouw eigen parkeerplaats.

Wanneer je de voordeur opent kom je terecht in de nette hal, waar je rechts achtereenvolgens de meterkast, de garderobe kast, de strakke toiletruimte met hangend closet en fonteintje en de trapopgang kan vinden. De gave visgraatvloer springt hier meteen in het oog. Die vloer loopt door in de woonkamer, dus zullen we daar maar eens gaan kijken?

Wauw! Direct bij binnenkomst in de uitgebouwde woonkamer word je omarmd door een gevoel van modern woongenot. Van een stijlvolle uitstraling tot hoogwaardige afwerkingen: het zitgedeelte aan de achterzijde is tot in de puntjes uitgevoerd.
De openslaande tuindeuren en grote raampartijen zorgen hier tevens voor een direct contact met buiten en een overdonderende hoeveelheid lichtinval.

Voor een sfeervol eetgedeelte is er ruimte in het verlengde stuk kamer nabij de keuken. En wát voor keuken! Deze komt in een zwarte look en is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat met afzuigkap, vaatwasser, oven, koffiezetapparaat en koelvriescombinatie.
Dat de keuken met oog voor detail is benaderd, is niet te missen. De aangrenzende eettafel maakt dit daarnaast een heerlijke plek voor levensgenieters en zorgt ervoor dat jij tijdens het koken interactie kan houden met het gezelschap. Ook hier zorgt de grote raampartij voor aangenaam veel licht.

De trap in de hal bij de voordeur brengt je naar de overloop van de eerste verdieping, waar je toegang hebt tot drie slaapkamers, de badkamer en een ruime berging met keukenblok en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt, goed onderhouden en aangenaam licht. Je kan deze kamers naar wens uiteraard ook gebruiken als ruimtes met andere doeleinden.

Ben je nog niet overtuigd? Dan is het de hoogste tijd om de volledig betegelde badkamer te gaan bekijken, die met haar ligbad en inloop regendouche de perfecte omstandigheden biedt om in stijl en luxe te genieten. Verder beschik je hier over een hangend closet, een wastafel en een raam voor natuurlijke ventilatie.

Middels een vaste trap kom je terecht op de overloop van de zolderverdieping. Deze is ontzettend ruim, waardoor je hier, net als de huidige bewoners hebben gedaan, een ideale thuiswerkplek kunt creëren. En niet de minste thuiswerkplek! Je kijkt namelijk uit op het dakterras in de zon - wat heeft de woning niet - wat hoogstwaarschijnlijk één van jouw favoriete plekken in huis zal worden!

De overloop biedt daarnaast toegang tot de vierde en laatste slaapkamer. En dat is niet de minste! Hier bevindt zich namelijk een ruime master bedroom die over alle elementen beschikt voor een ultieme slaapkamer. Oh, en op die vraag “wat heeft de woning niet?” is het antwoord in ieder geval niet: “een inloopkast”. Die ontdek je namelijk gewoon in het verlengde van de kamer.

Je zou denken dat we ondertussen alles hebben gehad, maar niets is minder waar. Het is namelijk de hoogste tijd dat we, via de openslaande tuindeuren of via achterom, de achtertuin gaan bekijken! Dat hier goed over de buitenruimte is nagedacht, is duidelijk te zien. Je beschikt zowel over een terras met Portugese tegels, een vrijstaande houten berging en fraaie beplanting. En dan is het feit dat de tuin op het zonnige zuiden is gesitueerd nog niet eens genoemd! Wil je liever in de schaduw zitten? Dan biedt de elektrisch te bedienen zonneluifel beschutting.

-Schitterend wonen in een uitgebouwd en instapklaar huis uit 2020;
-Middenin een groene, rustige en kindvriendelijke wijk;
-Modern wooncomfort en perfecte afwerkingen;
-Royale woonkamer met mooie visgraat vloer;
-Luxe keuken vol hoogwaardige inbouwapparatuur;
-Moderne badkamer;
-Ultieme master bedroom met inloopkast;
-In totaal vier slaapkamers;
-Fijne tuin op het zonnige zuiden;
-Eigen parkeerplaats;
-Vlakbij het stadscentrum maar niet middenin de drukte;
-Gunstig gelegen dichtbij uitvalswegen;
-Alle nodige voorzieningen om de hoek.

150 m2
175 m2
2020
519 m3