Aantal bezoekers online 593
Vlasbloem  17,4566BP Heikant

Vlasbloem 17

4566BP Heikant

165 m2 / 728 m2
Vraagprijs € 679.000,-
Makelaardij Van Gassen Vastgoed

Doe een virtuele bezichtiging! Wandel rustig online door de woning: bit.ly/Vlasbloem17

In deze woning zal het u aan niets ontbreken! Een bijzondere en unieke woning, gelegen in een prachtige wijk met statige panden. De woning is in het jaar 2003 gebouwd en zeer goed afgewerkt. Er is gebruik gemaakt van hoogwaardige materialen en het geheel is ruim opgezet. Overal tref je aluminium kozijnen met HR++ beglazing, elektrisch bedienbare rolluiken en vloerverwarming. Het is ook ideaal dat alle woonruimten zich op de begane grond bevinden. De royale, open zolderruimte kan uiteraard ingericht worden als slaap- of werkruimte. Of zelfs met een tweede badkamer als dat gewenst is, de aan- en afvoeren zijn al aanwezig. Vervolgens vind je op het perceel van maar liefst 728 m2 nog een inpandige garage, een vrijstaande garage, een tuinhuis en een plantenserre. Dat alles omgeven door een in 2020 nieuw geplaatste schutting.

Je kan hier in alle rust genieten van de privacy. Op een steenworp afstand ligt de grens met Belgiƫ. Derhalve is het pand ook perfect voor mensen die de voordelen van wonen in Nederland willen ervaren, maar in Belgiƫ werken. De uitvalswegen naar Antwerpen en Gent zijn snel bereikbaar.

Een pand dat u gezien moet hebben! Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging en zijn zeven dagen per week van 9u tot 21u te bereiken.

Voor extra informatie kunt u terecht op onze website. De brochure van deze woning kunt u hier opvragen.

Hooglandsedijk 12
4589 RW Ossenisse

165 m2
728 m2
222
2003
975 m3