Aantal bezoekers online 12
Boergoensevliet  177c,3082KN Rotterdam

Boergoensevliet 177c

3082KN Rotterdam

109 m2 /
Vraagprijs € 305.000,-
MAARTENMakelaardij Rotterdam B.V.

Maak jij dit jouw eigen paleisje? Deze 4-kamer bovenwoning biedt een tal van mogelijkheden door de vele ruimte en behoud van originele details, waaronder glas-in-lood en karakteristieke schouwen. In de grote, lichte woonkamer creëer je een gezellige zit- en eethoek en de drie slaapkamers zijn helemaal naar eigen wens in te richten. Met twee balkons kan je ook nog eens buitenshuis genieten van de zomermaanden. Met de ligging in het upcoming Oud-Charlois ben je zo bij het Zuiderpark of winkelcentrum Zuidplein. Klaar voor een nieuwe start?

Als je op zoekt bent naar een echt karakteristieke stukje Rotterdam, is Oud-Charlois echt iets voor jou! Het historische centrum heeft prachtige herenhuizen en karakteristieke arbeiderswoningen. Naast dat deze buurt echt een eigen karakter heeft, heeft het zich de afgelopen jaren ontwikkeld als een enorm creatieve plek. Kunstenaars en creatieve ondernemers vinden hier hun plekken en hierdoor ademt deze wijk kunst en cultuur! Ben jij op zoek naar rust en groen? Dan zit je in Oud-Charlois ook goed. Aan het noorden kan je een heerlijke wandeling maken langs de Nieuwe Maas, waar je een geweldig uitzicht hebt over de stad. Daarnaast zijn er twee wijkparken, het Dokhavenpark en het Karel de Stouteplantsoen. Wat Oud-Charlois helemaal speciaal maakt, zijn de actieve bewoners. Samen met de deelgemeente organiseren zij allerlei evenementen, zoals Kunstweekend Charlois en het Blommenfestijn met Koningsdag. Alle dagelijkse faciliteiten zijn hier ook te vinden, waaronder leuke winkeltjes, restaurants en maar liefst 4 basisscholen en 5 middelbare scholen. Door middel van het openbaar vervoer zit je zo in het stadscentrum!

Gezamenlijk voordeur met trapopgang naar de tweede etage.

Tweede etage:
Binnenkomst op de overloop met separaat toilet met fonteintje. Vanuit hier heb je toegang tot de lichte doorzonkamer. De woonkamer heeft diverse originele elementen, zoals glas-in-lood in de ramen, karakteristieke schouwen en plafondornamenten. Door de vele ruimte kan je hier naar eigen smaak jouw ideale zit- en eethoek inrichten. De inpandige kasten in de voormalige en-suite zijn enorm handig als bergruimte! De keuken heeft een gasfornuis met oven en plek voor een losse koelvriescombinatie. Vanuit zowel de woonkamer als keuken heb je toegang tot het knusse balkon (circa 6m2, westen), waar je heerlijk kan ontspannen in het zonnetje. De woonkamer biedt tevens ook toegang tot de badkamer met douche en wastafel.

Derde etage:
Op deze etage bevinden zich drie slaapkamers en een tweede badkamer. De eerste slaapkamer, gelegen aan de achterzijde, is een ideale hoofdslaapkamer met genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed en kledingkast en een aangrenzend balkon (circa 4m2, westen). De tweede slaapkamer is ook zeer ruim en daardoor in te richten hoe jij dat wilt! Zo maakt dit onder andere een fijne tweede slaapkamer of kantoor-aan-huis. De laatste slaapkamer kan je gebruiken als kinderkamer, werk- of bergruimte. De tweede badkamer beschikt over een ligbad met douchekop en wastafelmeubel.

Vierde etage:
Op de topetage is een grote ruimte met de aansluiting voor de wasmachine en droger en de cv-ketel. Daarnaast is dit een handige plek om van alles op te bergen!

Afmetingen
Voor de afmetingen en indeling zie onze gedetailleerde plattegrond.

•Bouwjaar: 1940
•Woonoppervlakte circa 109 m2
•Inhoud circa 405 m3
•Eigen grond
•Verwarming en warm water middels cv ketel
•Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing
•Goed functionerende, actieve Vereniging van Eigenaars; bijdrage circa € 85,- per maand
•In de koopovereenkomst wordt een niet-bewonersclausule opgenomen
•In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen
•Verkoper is een professionele partij. Hierdoor zijn een vragenlijst en lijst van zaken niet aanwezig.
•In de directe omgeving zijn alle dagelijkse voorzieningen te vinden, zoals openbaar vervoer, winkels, horeca, goede verbinding tot uitvalswegen en recreatiemogelijkheden
•Voorkeur oplevering per 20 augustus 2021.

Wij nodigen je van harte uit om dit appartement in Rotterdam met eigen ogen te bewonderen.

Bel voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door!

De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

109 m2
53
194053
405 m3