Aantal bezoekers online 479
Cremerstraat  28,6665DA Driel

Cremerstraat 28

6665DA Driel

182 m2 / 236 m2
Vraagprijs € 375.000,-
't Mauritshuis Makelaars

Wilt u rust, privacy en ruimte ervaren op een mooie locatie op nog geen 5 minuten van de centraal gelegen steden in Gelderland? Dan is deze zeer ruim, gezellig, verassend, helft van dubbel woonhuis met 6 slaapkamers en een oprit de moeite waard om te komen bezichtigen! Zeer centraal gelegen ten opzichte van Arnhem, Nijmegen en Wageningen. Een prachtige ligging met fraai uitzicht.

Het dorp Driel heeft een supermarkt, gezondheidscentrum, tennisbanen, sportvelden, manege en lagere scholen. De Rivers International School Arnhem is met de fiets maar ook met openbaar vervoer prima te bereiken. De uiterwaarden voor prachtige wandel-/fietstochten, met het (voet/fiets) pontje over de Rijn bent u zo in Doorwerth of Oosterbeek en de uitgestrekte bossen. Goede verbinding met de A50, het NS station Arnhem-Zuid op fietsafstand.

Indeling.

Begane grond.
Entree, ruime hal, garderobe, toilet, een ruime L-vormige woonkamer met houten vloer en een open haard. Een ruime moderne eetkeuken met diverse inbouwapparatuur waaronder een grote oven, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. Een deur naar de achtertuin. Vanuit de hal komt u in twee ruime kamers die u kunt benutten als kantoor of game/chill-room voor kinderen.

Aansluitend aan de achterkant van de woning is een schuur.

De besloten achtertuin is gelegen op het noordwesten, de poort geeft toegang tot de achterom.

2e verdieping.
Ruime overloop, een master bedroom met ingebouwde kasten, een nette, lichte badkamer met een ligbad, aparte douche en een wastafel. Aan de voor- en de achterzijde van de woning zijn de 2 andere slaapkamers gelegen, deze kamers hebben ook vaste kasten.

3e verdieping.
Overloop, opstelling voor de wasmachine en droger met een werkblad, toegang tot de overige, ruime 3 slaapkamers.

Kortom:
Wonen in zeer fraaie, sfeervolle, helft van een dubbel woonhuis met een brede royale tuin in een groene, kindvriendelijke wijk. Diversen voorzieningen zoals scholen, winkels, dienstencentrum en sportmogelijkheden op korte afstand. Zeer gunstig gelegen ten opzichte van Arnhem en Nijmegen en nabij de toegangswegen naar de A50 en de A12.

Ben je enthousiast geworden van het zien van de foto's en de beschrijving?
We nodigen je van harte uit een kijkje te komen nemen en de goede sfeer te proeven in deze fantastische, ruime gezinswoning.

De feiten op een rij:
- Woonoppervlakte ± 182 m2
- Inhoud ± 634 m3
- Perceeloppervlakte ± 236 m2
- Bouwjaar 1968
- 6 slaapkamers
- Royale heft van een dubbelwoonhuis
- Kindvriendelijke, groene wijk
- Op korte afstand van diverse voorzieningen
- Aanvaarding kan op korte termijn/in overleg

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Aan de bovenstaande verstrekte woninginformatie kunnen geen rechten worden ontleend.

9
182 m2
236 m2
1968
639 m3