Aantal bezoekers online 253
Livingstonelaan  638,3526JE Utrecht

Livingstonelaan 638

3526JE Utrecht

88 m2 /
Vraagprijs € 270.000,-
RE/MAX Gildenhof

Op de 10de verdieping gelegen vierkamer appartement met prachtig vrij uitzicht over het Park Transwijk. Het appartement is voorzien van drie slaapkamers, ruime badkamer, een lichte woonkamer met grote keuken en een balkon gelegen op het noordoosten. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen afgesloten berging gelegen op de begane grond. De ligging van het appartement is zeer gunstig, nabij Park Transwijk en op 10 minuten loopafstand van het grote winkelcentrum met een diversiteit aan winkels. Het centrum van Utrecht bereik je met openbaar vervoer (bus of tram) binnen 5 minuten. Zelfs op de fiets zit je met 10 minuten in de binnenstad. Ook de afstand naar de Universiteit is goed te doen. Door de randligging bereik je snel de uitvalswegen naar de snelwegen. Er is voldoende gratis parkeerplaats voor de deur.

- Ruime centrale hal met postbussen en intercominstallatie. Afgesloten toegang tot het trappenhuis, liftinstallaties en bergingen.

Tiende verdieping:
- Entree met tussenhal en de meterkast.
- Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast.
- Betegelde badkamer voorzien wasmachineaansluiting, wastafel en douche.
- Los toilet met fontein.
- Lichte living met balkon gelegen op het noordoosten. Het uitzicht vanaf hier over het Park Transwijk is heerlijk!
- Grote keuken voorzien van een boiler.

- Gratis parkeren voor het complex en omgeving
- Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas
- Vernieuwde 2017 meterkast
- Badkamer 2016
- Eigen fietsenberging op begane grond
- Warm water via boiler
- Verwarming middels stadsverwarming
- Energielabel E
- Actieve VvE
- Kosten VvE € 284,71 per maand

Interesse, plan dan snel uw afspraak in!

388
88 m2
110
1964110
275 m3