Aantal bezoekers online 252
Commanderiestraat  7,7631ED Ootmarsum

Commanderiestraat 7

7631ED Ootmarsum

95 m2 / 189 m2
Vraagprijs € 205.000,-
Silderhuis Makelaardij

Op een top locatie, op steenworp afstand van zowel het buitengebied als ook de oude stadskern! Deze 2/1 kap woning verdient wat aandacht maar biedt zéér veel mogelijkheden! Zoek jij een (starters)woning die je nog naar eigen wens kunt maken? Dan is dit echt iets voor jou!

De woning beschikt o.a. over een besloten keuken en een lichte woonkamer op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer. De zonnige tuin, berging en ruime garage maken het object compleet!

Entree/hal met trapopgang naar eerste verdieping; kelderkast; meterkast; toilet en toegang tot de lichte woonkamer. De woonkamer is aan de voorzijde van de woning gelegen en biedt daardoor prachtig zicht over de ruim opgezette straat! Aan de achterzijde van de woning is de keuken gesitueerd, deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Achter de keuken is een ruime bijkeuken gesitueerd waar o.a. de Intergas CV opstelling (2017, eigendom), een wastafel en de witgoedaansluitingen zijn gesitueerd. Overigens is de woning ook zeer geschikt om een slaap- en badkamer op de begane grond te creëren!

Overloop met toegang tot drie slaapkamers. Twee van de drie slaapkamers beschikken over vaste handige kasten. Badkamer voorzien van een inloopdouche en wastafel.

Per vlizo trap te bereiken; opbergzolder

De tuin is zowel per achterom als ook vanuit de bijkeuken te bereiken. De tuin is mede door de bestrating onderhoudsvriendelijk te noemen! Tevens beschikt het object over een aangebouwde 'fietsenstalling' en een ruime garage welke ideaal is voor een ieder die graag klust of simpelweg veel op te bergen heeft!

- Bouwjaar: 1952
- Perceeloppervlakte: 189 m2
- Inhoud: circa 407 m3
- Lichte en ruime woonkamer
- Separate keuken en bijkeuken
- Mogelijkheden voor slaap- en badkamer op begane grond
- Handige én zeer ruime stenen garage
- Intergas CV Ketel (2017, eigendom)
- Gelegen op steenworp afstand van het stadscentrum Ootmarsum
- Aanvaarding in overleg
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom

Ons kantoor is te bereiken via 0541-353433

95 m2
189 m2
1953
407 m3