Aantal bezoekers online 40
Melkweg  47,1622BB Hoorn

Melkweg 47

1622BB Hoorn

136 m2 / 119 m2
Vraagprijs € 275.000,-
RE/MAX Direct B.V.

Het betreft een bieden vanaf prijs van € 275.000,- k.k.

Een eerste indruk

Aan de rand van het centrum van de Historische binnenstad van Hoorn staat deze ruime goed onderhouden drive in woning met drie slaapkamers waarvan twee met balkon, royale tuinkamer met luxe hoogglans keuken, een tuin op het zuiden en een inpandige binnendoor bereikbare ruime garage. De woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen met draai/kiep vensters en schuifpuien. Door de rechte wanden tot en met de tweede verdieping geniet u van maximale binnenruimte. De woning is zeer gunstig gelegen ten opzichte van scholen, openbaar vervoer (bus en NS-station), winkelcentrum de grote Beer, het centrum van Hoorn en het toekomstige stadsstrand bij het Hoornse Hop. De oprit naar de A7 richting Amsterdam en Leeuwarden bereikt u binnen enkele autominuten. Parkeren van uw auto doet u op eigen terrein op de oprit aan de voorzijde naar de garage. Kortom een prachtige woonkans op een toplocatie. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u verassen door de royale binnenruimte van deze drive in woning.

Via de overdekte entree komt u in de hal die toegang biedt tot de meterkast, de trapopgang, naar de eerste verdieping, een trapkast, de inpandige garage met elektrische sectionaaldeur en de tuinkamer met schuifpui naar de achtertuin. De tuinkamer is voorzien van een luxe hoogglans keuken met diverse inbouwapparatuur zoals twee ovens met hete lucht en gril functie, een vaatwasser, een hoekkast met draaicarrousel, een apothekerskast, een 5 pits gaskomfoor met afzuiger en voldoende bergruimte in de onder- en bovenkasten en lades. In de tuinkamer is tevens de aansluiting voor de wasmachine en de droger.

1e verdieping

Op de eerste verdieping treffen we de overloop met toegang tot het toilet, de woonkamer en de eetkamer. De woonkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en heeft zeer veel daglichtinval door de grote raampartijen. Via een schuifdeur heeft u toegang tot de tweede keuken met diverse apparatuur die doorloopt naar de eetkamer. De plavuizen vloer is voorzien van vloerverwarming over de gehele verdieping.

2e verdieping

Via de vaste trap komen we vervolgens op de overloop van de tweede verdieping die toegang biedt tot drie slaapkamers, de badkamer en een bergruimte met de cv-opstelling. Twee slaapkamers zijn aan de achterzijde met schuifpui naar het balkon en één is aan de voorzijde gesitueerd over de volledig breedte van de woning. De geheel getegelde badkamer is voorzien van een douchehoek, een wastafelmeubel, een wandcloset en een sierradiator.

De onderhoudsarme achtertuin is bereikbaar via een schuifpui vanuit de tuinkamer, gelegen op het zuiden en volledig voorzien van grote tegels en een houten berging. De tuin aan de voorzijde is eveneens onderhoudsarm aangelegd en volledig bestraat voor het parkeren op eigen terrein.

Berging

Achter in de tuin staat een houten berging die thans dienstdoet als kookruimte.

CV en Warmwater

Via de cv-combiketel van het merk Bosch 25 VRC uit 2013

Kadastrale gegevens:

Gemeente:Hoorn

Sectie: C

Perceelnummer: 1404

136 m2
119 m2
31
1972
485 m3